Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım

themadturk

Öne çıkan mesajlar

bir diğer sıkıntı da forumu reklam alanı olarak sadece kanalını promote etmek için kullanman. içerik iyi/kötü, türkçe/ingilizce olsun fark etmez, sadece reklam olmaktan ibaretsin.

konu çıkacak olan yeni bir oyunla ilgili olduğundan olsa gerek silinmiyor, yoksa geçen günkü çilingir reklamlarından pek farklı değil.

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, razzRaziel dedi ki:

bir diğer sıkıntı da forumu reklam alanı olarak sadece kanalını promote etmek için kullanman. içerik iyi/kötü, türkçe/ingilizce olsun fark etmez, sadece reklam olmaktan ibaretsin.

konu çıkacak olan yeni bir oyunla ilgili olduğundan olsa gerek silinmiyor, yoksa geçen günkü çilingir reklamlarından pek farklı değil.

doğru. Modlar isterse müdahele  eder. İstersen uyar senin kararın. Çilingir reklamı örneği olmadı ama bence. Çok corny örnek. 

Sosyal ağlarda paylaş

12 dakika önce, razzRaziel dedi ki:

yok alınma çilingire benzettiğimden değil, reklam acc olması açısından verdim örnek. 

konudan da rahatsız değilim, öyle son mesajlarda görünce baktım sonra geçmiş mesajlarına baktım o kadar.

valla 3 aydır buradayım.Şimdiye kadar bir sıkıntı olmadı ama ileride olmayacağı anlamına gelmez tabiki. Başlığıda içeriğe göre açtım. Reklam yapıyorum diye yazmayacagıma göre, bu konu aşağı yukarı ne olduğu belli. İçini nasıl dolduracagınız size kalmış ? 

Sosyal ağlarda paylaş

ben rahatsız değilim şahsen, işten güçten çok takip de edemiyorum, arkadaş buraya post atınca "he bi güncelleme var heralde" diyip şöyle hızlıca bi videoya bakıp sonra da official duyurulara bakıyorum. iyi de oluyo.

battlefield portal mevzusunu arkadaştan öğrendim mesela. ama onun yaptığı videoyu değil officialı izledim sdfgk

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

11 dakika önce, Xenocide dedi ki:

ben rahatsız değilim şahsen, işten güçten çok takip de edemiyorum, arkadaş buraya post atınca "he bi güncelleme var heralde" diyip şöyle hızlıca bi videoya bakıp sonra da official duyurulara bakıyorum. iyi de oluyo.

battlefield portal mevzusunu arkadaştan öğrendim mesela. ama onun yaptığı videoyu değil officialı izledim sdfgk

arada benimkilere bak ya pişman olmazsın. Jackfrags yanıma gelse önümde diz çöker tövbe ister.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

İlk battlefield 2042 videom biraz anlımlı olsun istedim. 2 km yukarıdan aşağı bakarken tartışmamızın ne kadar anlamsız olduğunu fark ettim biraz. Yukarıdan bakınca aslında karınca kadar küçük olduğumuzu anladım dostlar ? İyi seyirler. Battlefield için küçük ama benim için büyük bir adım. Savaş alanında görüşelim ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...