Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım

themadturk

Öne çıkan mesajlar

3 saat önce, Xenocide dedi ki:

ben asıl trailerı paylaşayım.

adamlar en sonunda dayanamayıp hepsini koymuşlar ahasdfk alın size historic accuracy 

bf 5 te acayip dayak yemişlerdi, historic accuracy olayından. hem sjw lık yapıp hem oyun satılmıyomus demekki. neyse derslerini aldılar allahtan, akılları başlarına geldide seriyi çope gitmekten son anda kurtardılar.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
2 saat önce, Xenocide dedi ki:

türk bayrağı gitmiş sonunda sdfgjk

türk bayrağı kofti milliyetçilikten degil. click rate i attırdıgı icin koyuyordum. bayrak olunca türkçe içerik oldgunu daha cok goze sokuyor.Daha çok tık alıyor. O bayrak sayesinde 1k nın üzerindeyim şuan.Herşeyi anlatmıyoruz ama hepsinin bi sebebi var.Gülmeklik bi durum yok yani. Şimdi selam durun bayraga hadi bakiyim.Ölün akışına ? iyi seyirler.

Sosyal ağlarda paylaş

34 dakika önce, themadturk dedi ki:

türk bayrağı kofti milliyetçilikten degil. click rate i attırdıgı icin koyuyordum. bayrak olunca türkçe içerik oldgunu daha cok goze sokuyor.Daha çok tık alıyor. O bayrak sayesinde 1k nın üzerindeyim şuan.Herşeyi anlatmıyoruz ama hepsinin bi sebebi var.Gülmeklik bi durum yok yani. Şimdi selam durun bayraga hadi bakiyim.Ölün akışına ? iyi seyirler.

hedef kitlene göre değişir. şahsen paticikte yazdığının tam tersi bir etki yapar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...