Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım

themadturk

Öne çıkan mesajlar

Hepinize selamlar, youtube kanalımda türkçe battlefield 2042 içerikleri üretiyorum. Oyun hakkında en son bilgilere ulaşmak ve info dump şeklinde videolara göz atmak isterseniz beklerim.Her türlü bilgilere açıklamalarda ve youtube kanalımın hakkında kısmında bulabilirsiniz. Boşta bir aboneliğiniz varsa da bi abonelik alırım ?

iyi seyirler..

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, dreagloth dedi ki:

Görgü

? Arkadaş youtube videosundaki başlık için söyledi sandım. Bu forumda 15 sene once vardım, yaş 33. Şifreyi bırak, mail adresimi bile bulamadım.Yeni hesap açtım geldim.Paticik forumu hep çok sevmişimdir mod abi. Değiştirme şansım varsa hemen düzelteyim başlığı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Battlefield 2042 Toplanma Alanı olarak değiştirildi
3 dakika önce, Sam dedi ki:

forum bölümü sayfasında başlığının üstüne fareyle 2-3sn basılı tutarsan editleyebilirsin. ben küçülttüm ama başka birşey yapmak istersen sana kalmış. benim söylemek istediğim de aynı videoyu 2 ayrı başlığa daha koymana gerek yoktu. ?

tamamdır hemen ilgileniyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, themadturk dedi ki:

tamamdır hemen ilgileniyorum.

başlığı editleyemedim ama eğer zamanın varsa, ''Selamlar herkese ben themadturk  Battlefield içerikleri üretiyorum''

diye değiştirebilirsen çok memnun olurum mod abi. Diğer başlıkları sizin insafınıza bıraktım, uygun gorduyseniz silebilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Battlefield 2042 İçerik Videolarım olarak değiştirildi
  • 2 hafta sonra ...
  • Konu başlığı Sam tarafından Battlefield 2042 & Squad İçerik Videolarım olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...