Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rurouni Kenshin (2023 remake)

Bone

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • Konu başlığı Sam tarafından Rurouni Kenshin (2023 remake) olarak değiştirildi
Alıntı

TV Series, 94 episodes

10.01.1996 until 08.09.1998

24, çıkana kadar 25 yıl olacak. biz daha geç izledik gerçi ama tam çeyrek asır, hakkını verirler umarım. 240p divx duruyordu hala bir bölüm ilk seriden, 2004'te indirmişim. 4k monitörde kibrit kutusundan biraz küçük görünüyor. ?

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 05.10.2022 at 02:09, Sam dedi ki:

24, çıkana kadar 25 yıl olacak. biz daha geç izledik gerçi ama

2003'te Animax kuşağı vardı yav. o sayede izlemiştim ben de ?

Ankara'da Maltepe pazarına gidip bulabildiğim film ve animelerle zaman geçirirdim. 2003 yılında Sharky bana dolu dolu anime CD'leri göndermişti. üstüne bir de Animax kuşağında Kenshin izleme zevki.

2023'te çıktığında harbiden nostalji olacak...

Sosyal ağlarda paylaş

ben sanırım hbb'de izlemiştim, anime veren tek kanal gibiydi uzunca bir süre. gerçi böyle tv'de bölük pörçük, çocukluğumuzda ne eziyet çekmişiz ya. şimdi hoop baştan sonra kaçırmadan binge. gerçi buna gerek var mıydı tam emin değilim, netflix'te 2 yıl önce filan baktığımda hala çok iyiydi kyoto arc. bayağı klasik sahneler eskimemiş öyle.

Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...

bugün başladı nihayet. açılış sahnesi o klasik okita ve saito’nun gelişi hey gidi dedirtti. 16:9 ve yüksek kalite güzel ama sanki biraz vuruculuğu eksik gibi geldi ekşının. bakalım kyoto arc’ın hakkını versinler en azından yeter. seiyuular fena değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...