Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik iPad Air 2020 Sky Blue 64gb

Anelor

Öne çıkan mesajlar

1 yıl galiba, ben apple ürünlerimi servise götürünce hiç bir kayıt vs sorulmuyor, 2017 model mbp'm i klavye sorunundan götürdüm garanti bitiminden sonra, tüm alt kasa değişti, klavye, speakers ve batarya, yapışıkmış çünkü hepsi sdf, for free

cabiria tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, paramecium dedi ki:

Selam,

Apple ürünlerine garanti TR'de 2 yıl, peki dışarıdan alınan ürünler için global 1 yıl mı yoksa sıfır garanti mi?

Saygılar.

iphone'da iş değişiyor(du, sistem değişti mi bilmiorm ama en son şu şekildeydi: ). simcard takılan ürünlerin(iphone özellikle) asya ve avrupa pazarı için ürettiği iki ana versionu var. ( bu ana versionlarda ürünlerin aslında desteklediği gsm versionları değişkenlik gösteriyor  GSM-1900, GSM-1800, GSM-900, GSM-850. Fakat telefonun kullanımında bir sıkıntı çıktığını duymadım) Amerikada ya da arap yarımadasında bu ürünler karışık olarak satılırken, avrupada sadece avrupa için üretilen ürünler satılmakta. Çinde ve çoğu asya ülkesinde ise, yine sadece o bölge için üretilen modeller satılmakta. Türkiyede satılan ürünler de avrupada satılan ürünler ile aynı (ana) seri numarayı taşımakta.

Dolayısı ile, amerikadan ya da dubai'den aldığın ürün eğer asya pazarı için satılan ürünlerden ise global olan garanti türkiyede ya da avrupada geçmiyor. Git dubai'ye ya da amerikaya orada yaptır ürünü diyorlar. Ama eğer yurtdışından aldığın ürün, avrupada satılan ana seri numaraya sahipse global garanti geçerli oluyor(du).

Sosyal ağlarda paylaş

aynısı vardı 2017 air ile takas ettim ben de, 5kdan sahibindene atmıştım 1 ay falan arayan soran olmadı, arkadaşların bahsettiği taksit sebebiyle insanlar genelde fazla verip taksitli alayım kafasında mecbur, takas et takas fasdasdsa

Meow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...