Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaz geldi tatile gidecek misiniz (korona edition)

Oce4n

Tatil  

70 oy

1. 1. Nereye gidiyoruz?

• Her sene tatile giderim aksatmam
      19
    • Villa tutmayı düşünüyorum
      9
    • Zaten gittim kimseler yokken
      3
    • Korona olmaya niyetim yok evdeyim
      9
    • Tatili hakettim ama ne yapsam bilmiyorum
      15
    • Mutfağa gidip bir kaç kilo daha alırım
      5
    • Tatil ne demek?
      23

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Stringray dedi ki:

şu an o restoranlarda orta halli şişe beyaz şarap + 5-6 meze 500tl. saat 21'de kaldırıyorlar neyse ki yoksa binlik olunur rahat sdfsdfs.

harbiden ben akşam 9 olayını unutmuşum tamamen. akşam 9dan sonra otel/villa/bungalow odasında mal mal oturacaksam gerçekten tatilin hiç anlamı yok. gece saatlerinde asıl eğlencenin başladığı yerler oralar hep ?

Sosyal ağlarda paylaş

yapacak bir şey yok yani gerçekten her yer popüler. Herkes her yerde. Gerçekten millette nasıl para yok anlamıyorum ? En çok ağlayan bile kalkan'da 8-10 kişi haftalık 25-30k ya villa kiralıyor. Villalar full booked bu arada. Tekneler de öyle.
Oteller, apartlar 400-500 tlnin altına yok. 
bu arada sadece tatil değil, Istanbul'da da oturup bir rakı içeyim desen kişi başı 300-400 tl. haftada 1 çok basit bir yemek, şu keyfi yapmak için en az 8bin tl kazanmak gerekiyor.

Çok üzülüyorum bir hayat yaşayamıyoruz 

Sosyal ağlarda paylaş

37 dakika önce, Oce4n dedi ki:

harbiden ben akşam 9 olayını unutmuşum tamamen. akşam 9dan sonra otel/villa/bungalow odasında mal mal oturacaksam gerçekten tatilin hiç anlamı yok. gece saatlerinde asıl eğlencenin başladığı yerler oralar hep ?

21’den sonra antiphellos tiyatrosuna gidiyor millet after party misali sdfs fena olmuyor ortam jbl’ler falan açılıyor, en azından Migros fiyatından alkol alınabiliyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Stringray dedi ki:

21’den sonra antiphellos tiyatrosuna gidiyor millet after party misali sdfs fena olmuyor ortam jbl’ler falan açılıyor, en azından Migros fiyatından alkol alınabiliyor. 

Jbl’ler çıkıyorsa @pascalnouman da orda midir, en son ankara refüj yeşilliklerinde millete jbl ‘den tekno dinletiyordu sfsfd

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...