Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game Pass PC Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 02.01.2023 at 10:47, axedice dedi ki:

Bu arada listede among us ı gördü, ben şimdiye kadar hiç oynamamıştım hırsız katil olayı ilgimi çekmediği için. Arkadaşının tabletinde mi görmüş neymiş lan dedim tamam indirelim oynayalım, en çok ilgisini çeken şey lobi sırasında kıyafet seçmek oldu lel. Neyse bi defa da interloper olduk tüm gemiyi kestik ettik falan, ama KEMİĞİ ÇIKTI HİHAHO modunda beni izlediği için aslında çok da çocuklara uygun bi oyun olduğunun düşünmüyorum asd

evet ya geçen bi misafir geldi bana da, ufak çocuğu among us istedi açtım. her el kıyafet değiştiriyor lobide çılgın gibi. oyundan da anladığı falan yok ya, bence o kısmını anladığı için çok seviyor.

bi kere impostor oldu kıçı tavana vurdu heyecandan. onu en güçlü karakter falan sanıyolar galiba, ne olup bittiğini pek çakmıyor. gitti 2-3 vent'ledi milletin önünde, sonra gitti cafenin ortasında adam kesti yakalandı sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

On 02.01.2023 at 18:06, GERGE dedi ki:

Danganronpa hayatımın oyunlarından. Kesinlikle oynanmalı.

Satın al oyna direk, indirimde şimdi, diğerlerini de oynamak istersin.

Feci bir Visual Novel + Ace Attorney sevicisi olarak aşırı baydığım bir oyundu. Hikaye çok yavaş ilerliyor. Twistler çok kötü, oyunun sonu hiç bir beklentiyi karşılamıyor. 1. Oyunu zor bela bitirip diğerlerine hiç bulaşmadım.

Sosyal ağlarda paylaş

On 03.01.2023 at 21:51, Deathblade dedi ki:

Hali hazırda 2024 Ocak'a kadar ultimate var benim de.

Deneyen var mı iptal edip?

Evet, Temmuz 2023'e kadar vardı. İptal ettim, düşük tutarda iade geldi.

Sonra eksi linki üzerinden adım adım ilerleyerek yaptım. Aralık sonu 2025'e kadar var şimdi.

12 ay çıkmıyorsa, Razz'ın önerdiği sistem işe yarıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

TW_Coming-Soon_01.10.2023-8154e42e362c85

Persona 3 Portable (Cloud, Console, and PC) – January 19

Persona 4 Golden (Cloud, Console, and PC) – January 19

Monster Hunter Rise (Cloud, Console, and PC) – January 20

Leaving January 15

Danganronpa: Trigger Happy Havoc (Cloud, Console, and PC)

Nobody Saves The World (Cloud, Console, and PC)

Pupperazzi (Cloud, Console, and PC)

The Anacrusis (Game Preview) (Cloud, Console, and PC)

We Happy Few (Cloud, Console, and PC)

Windjammers 2 (Cloud, Console, and PC)

Bu ayın sonunda X box event olacakmış.

Sosyal ağlarda paylaş

p3p hey gidi, ne oynamıştım psp’de. p4g’yi de pstv’de. çok iyi oyunlar ama tabii p5r’den sonra biraz eski kaldılar. özellikle p3p koca ekranda çok iyi görünmeyebilir ama bir bakarım bunlara herhalde. danganronpa da çok güzel durmuyor maalesef, çok eskimeden oynamak lazım oyunları.

monster hunter rise çok iyi oldu ama, para verip almam diyordum world’den sonra ama para vermeden ? 

Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoft Plus ile Xbox'a gelecek 20'den fazla oyun belli oldu

Bildirilenlere göre Microsoft, Microsoft Store'da yer alan bazı oyunlar için "Ubisoft+ üyeliğinizle birlikte" etiketlerine yer vermeye başladı. Böylece Ubisoft+ hizmeti altında Xbox konsollarına gelecek ilk oyunlar belli oldu diyebiliriz.

Şimdiye kadar açıklanan yapımlar arasında, Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 ve Riders Republic dahil olmak üzere Ubisoft+ etiketine sahip 24 Ubisoft oyunu bulunuyor.

Öte yandan ilginç bir şekilde, Game Pass'e dahil olan Assassin's Creed Origins, Assassin's Creed Odyssey, Far Cry 5, Rainbow Six Extraction gibi oyunların Ubisoft+ etiketi bulunmuyor.

Bu nedenle Xbox Game Pass sisteminde karşımıza çıkan bazı yapımlar, Microsoft'un devam eden anlaşmaları nedeniyle Ubisoft+'a dahil edilmeyebilir.

Ubisoft Plus'ın Xbox için çıkış tarihi ve fiyatı henüz bilinmiyor. Ancak bu bilgilerin önümüzdeki günlerde açıklanacağını düşünüyoruz. Yakın zamanlı birçok söylenti, Ubisoft'un abonelik servisinin Xbox Game Pass'e dahil edileceği yönündeydi.

Ancak Ubisoft, Twitter üzerinde yaptığı son duyuruda Xbox Game Pass'ten ayrı bir abonelik sistemi üzerinde çalıştığını onayladı.

-Assassin's Creed III Remastered

Assassin's Creed IV Black Flag

Assassin's Creed Chronicles: China

Assassin's Creed Chronicles: India

Assassin's Creed Chronicles: Russia

Assassin's Creed Rogue Remastered

Assassin's Creed: The Ezio Collection

Assassin's Creed Valhalla

Family Feud

Far Cry 3 Classic Edition

Far Cry 4 Gold Edition

Far Cry 6

Monopoly Madness

Monopoly Plus

Rabbids: Party of Legends

Rayman Legends

Riders Republic

Scott Pilgrim Vs. The World: The Game - Complete Edition

The Crew 2

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy's The Division 2

Trivial Pursuit Live! 2

Uno

Watch Dogs: Legion

https://www.purexbox.com/news/2023/01/ubisoft-plus-gearing-up-for-release-on-xbox-first-20plus-games-revealed

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Keske bir sonraki nfs carmagedon olarak gelse. Yarışlara girip araba parçalayıp puanlarla yeni arabalar ve ek özellikler açsak. Dehşet grafikler olucak bide, fsr dlss açıp parçalanan arabaların vidasına contasına kadar görmek. Bakalım ne zaman yaparlar.

Gece rüyamda kendimi carmagedon oyununun içinde gördüm. Sabah sabah hem nostalji hem heyecan bi arada uyandım.

Sosyal ağlarda paylaş

Off carmageddon 2 idi yanılmıyorsam kardeşim oynardı. ben izlerdim her yarışı araba parçalayarak bitirirdik.birde belli bir puanın üstünde zaman kısıtlaması kalkardı bug mıydı bilemiyorum ama sayaç işlemezdi.oyunu bir kez bitirdiğinde bütün arabalar açılırdı.babam her oynadığımızı gördüğünde kızardı.psikopat olacaksınız ruh sağlığınız iyi değil vb şeyler derdi. gece gece hüzünlendim lan

Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, Pordakal dedi ki:

Keske bir sonraki nfs carmagedon olarak gelse. Yarışlara girip araba parçalayıp puanlarla yeni arabalar ve ek özellikler açsak. Dehşet grafikler olucak bide, fsr dlss açıp parçalanan arabaların vidasına contasına kadar görmek. Bakalım ne zaman yaparlar.

Gece rüyamda kendimi carmagedon oyununun içinde gördüm. Sabah sabah hem nostalji hem heyecan bi arada uyandım.

hiçbir zaman yapmazlar gfdhgd. yani hiçbir marka arabasının parçalanmış modelini kullandırmaz.

ha oturup kendi g.tten arabalarını modelleyip koyup yaparlarsa ayrı ama nfs her zaman ferrari, porsche, amg ile nfs olmustur.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

atomic hearth xboxlulara beleş. az oynadım da oyun bi garip ya. hani çok güzel kaliteli oyun yapmışlar da böyle bi fazla hızlı olaylar ilerliyor.

oyun kendi içine çekme ve itmenin tam arasındayım 😄 tam bir bağlanamadım. bir gün açmasam bir daha açmam gibi hissediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

gamepassta rusca bulamadim sadece menuler degisiyor, eglenceli oyun ya ama rusca oynasak daha iyi olurmus, o babushka filan ilk basta rusca olmaliydi sdf

buldum ana menuden degisiyor giris ekraninda.  abi baska bir oyun oldu rusca kesin deneyin.

reampage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...