Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game Pass PC Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Cache temizleme, logout-login filan yapmadım ben. Edge ile 1 ay seçtim, 3 ay seçtim, sonra menüde 12 ay çıktı; aldım; ayarlardan recurring iptal; 2 kere daha tekrarla; sonra Ultimate al. Ultimate'in 1 ayı boşa gitti, benim de 15 günüm daha kalmıştı PC Game Pass'da o da boşa gitti.

2026'ya kadar Game Pass var. Rahatım, ekonomi de biraz düzelmiş olur o zamanlara.

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi o ilk aldığımı iptal ettim. Step 1 bi daha yaptım 12 ay aldım. 2. 12 ayı almada para ödeme çıkmıyor şimdi de. 12 ay seçeneğini çıkarıyorum da, ödeme şeysi çıkmıyor.

patiye üye olduğumda 14 yaşında filandım sanırım, o zamanlar pro gamer diye geçiniyordum da artık kalmadı bi proluk evet ? sdf

edit: Sonraki ödeme 27.12.2025. ekstradan bi 30 lira girdi ama başardım sdf

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

27 Aralık 2025e kadar ölmemem lazım...

zar zor aldım ama başka hotmail hesabıyla, 2 ay vardı eski hesapta napalım sorun değil artık bunca indirim olunca. herkese hayırlı olsun. bi de yinelenen ödemeyi kapattım ama kartımı MS hesabımdan nasıl silerim?

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Shadow dedi ki:

zar zor aldım ama başka hotmail hesabıyla, 2 ay vardı eski hesapta napalım sorun değil artık bunca indirim olunca. herkese hayırlı olsun. bi de yinelenen ödemeyi kapattım ama kartımı MS hesabımdan nasıl silerim?

microsoft hesabına gir. orda ödeme seçenekleri var. ortada. Ona basınca kredi kartın çıkıyor. Sağdan yönete basarsan kaldırma seçeneğide çıkıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...