Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game Pass PC Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

abi 6 aylık gift olayını iptal etmişer galiba, baksanıza sizde de o hediye kutusu çıkmıyor mu storeda

On 12.08.2022 at 18:35, Silphatos dedi ki:

ms storea gir windowsta gold diye arat, direkt seçeneklerde 6 aylık yok max 3 aylık var ama aşağıda hediye kutusuna bas oradan gift olarak 6 aylık çıkıyor, bun kodlardan istediğin kadar al (max gp 3 yıl oluyor o yüzden 6 taneden fazla alma), tümünü yükle hesaba 3 yıl gold olacak, en son basamak 1 aylık gp ultimate alıp bunu gp ultimate e upgrade ediyosun. bunları yapmadan önce hesabında hiçbir gp üyeliği olmaması lazım o önemli

unknown.png

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

p5r'ı geçen sayfalarda max hype'ladık zaten, benim tek derdim şu an p5r, darktide, bannerlord üst üste gelecek. gerçek hayat için de bir dlss3 lazım 1 saati gerip 8 saate genişletmek için. ?

ha bir de gamepass oyunlarını steam'e tanıtamıyorken, game pass de doğru düzgün controller görmezken tv'ye p5r'ı nasıl streamleyeceğim mevzusu var. the ascent için beceremedim ama tekrar denerim p5r çıkınca.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Game Pass ile hiç gamepad sorunu yaşamadım ben. Series Controller ve 8BitDo X-input gamepadleri kullanıyorum.

Yeni bahsettiğim 8BitDo Ultimate Controller'ın gelmesini bekleyeceğim ben 10 gün kadar. Oynamışken en iyi şekilde oynayayım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...