Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game Pass PC Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

46 dakika önce, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

Daha yeni açıkladılar 4 yeni D&D oyunu gelecek, FR + Dragonlance evrenlerinde olacak fln.

diğer oyunları bilmem de bu dark alliance ilk steam yorumlarından sonra kurtulamaz daha, oyunu baştan aşağı yenileseler vs bile. çünkü ilk almayı düşünenin baktığ ilk yer ora+ sonradan düzelse de millet review değiştirmiyor. gg

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben yorumlara değilde direk video ya baktım. Adamın oynayışına mekaniklere vs. Cidden iğrenç yani. Kardeş mob senin uzaktan olsun yukarıdaki platformdan saldırmana agro vermiyor. Hatta en komiği sen kafasına uzaktan ok saydırırken aralarında konuşmaya devam edip ölüyor vs. Balans sorunlarından evvel AI ın bayağı bir elden geçirilmesi lazım ama animasyonlar falanda bir garip, düzelir mi hiç sanmıyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

"fundamental" problem var, bunun tester'ina da release OK'i veren producer'a da ayri sovmek lazim.

agustos/eylul'e kdr duzgun oyun gelmiyor. xbox alayim ben de bakayim. oled alayim diyorum bir de LG CX(bende oled var ama 4-5 senelik LG)

sonra da 4 sene bir sey almam

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü patlamış dark alliance ya, salla gitsin. ama belli değil miydi zatenvdeyolardan filan. bir de drizzt okuyan nesil çoluk çocuğa karıştı. zaten aslına da çok sağdık değil, anime gibi bişey yapmışlar. kime hitaben ki?.. forgotten realms ın bi yandan canına okuyup, bir yandan da sağmaya çalışıyorlar...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...