Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2020(1)

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

5 saat önce, Aiko dedi ki:

adam topa müdahale yapıyor kasıtlı müdahale yok. talihsizlik olmuş. itiraz etmekte haklı ben de itiraz ederdim. kırmızı verilmeyebilir de bence.

topa müdahale diye adam öldürmede sıkıntı olmasa vardan dönerdi zaten kırmızı kart kararı, itiraz etmene gerek yok

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Aiko dedi ki:

asıl buna direk kırmızı diyenler futbolu bilmeyenler. verilebilir de verilmeyebilir de. 

Sen ve senin gibi düşünenleri

Son 20 - 25 yılın tüm

International Board 

kararlarını 

yorumlarını

izahlarını

okumaya davet ediyorum.

Elbette Google a bakmadan International Board u biliyorsanız

Bilmiyorsanız …

kizillelma tarafından düzenlendi
ek
Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Nigger_of_the_sand dedi ki:

Hadi biz slow motion izliyoruz, Danielson da mi dar kadrajda slow motiondan izliyor oynadigi maci? Ona da mi surpriz oluyor Besyedin'in topa gelmesi?

Kirmiziya yanlis demeyip sirf karsidakine "futbol bilmiyorsun" demek adina "sari da ok" demek zayif bir savunma bence.

İşte dediğim gibi anlık bir olay bu, kasıt yok, çarpışma, futbol içinde olan şeyler. adamın ayağı yerden en fazla 10 cm yukarıda topa vurduğunda.

Valla gene aynı şeyleri yazacağım. Talihsiz pozisyon, tekme yiyen adam dengesiz gelmiş, topa müdahale eden adam içgüdüsel hareket ediyor görevini yapıyor. kasıtlı müdahale yok. Talihsiz bir çarpışma. sarı da ok kırmızı da ama bence kırmızı fazla.

Siz heralde halı sahada top oynarken ayaklarınız çarpışınca hemen oyunu faul diye durduran tiplerdensiniz hepiniz ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...