Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2020(1)

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Valla benim umudum yok ama takımdan değil şg den dolayı.

Bir de senaryo yazayım, şöyle ilk yarıyı gol yemeden bitirsek, derken 70-80 arası duran toptan bir kafa golü, 90+2 italya köşe vuruşu top direkten dönse galibiyetin sevinci katlanır katlanır

Ilk yarı tuttu sırada 70-80 arası gol atmamız var.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Şimdi ben başlangıcı yapayım natanyaldan uzun wot gelmeden. Ben çok umutsuzum açıkçası. Umutsuzluğumun ilk sebebi şenolun hali, basın toplantısında yine kendiyle kavga ediyor felaket gergin konuşamıyor adam resmen. Sinirliyken hiç düşünemiyor adam hemen de herkese yansıtıyor bu durumunu. beşiktaşta bunun acısını çok çektik. İkincisi de kolay gol de yemiyor adamlar. Bizse pozisyon veriyoruz. Defansımız biraz sallandı gibi son zamanlarda.

Bir de yusufu sanırım ilk 11de oynatacakmış. Ben hiç beğenmiyorum milli takımda yusufu, 11de başlatmazdım şahsen. 

tabi bunun yanında ilk maç ve inş benim yüzüm kara çıkar

Sonuçu beklemeden alıntımı yapayım. Çok üzgünüm ama duygusal davranmadan neyse onu yazmışım. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Natanyal dedi ki:

aksine ben şenor'a milli takımda daha çok güveniyorum. o kafa yapısı ve oyun tarzı ile tam yerinde şuan. başarılı olacaksa burada olacak ki eleme gruplarında fransadan iki maçta 4 puan almış hoca alarak geliyor. bugün sürpriz beklemiyorum realite olarak ama sürpriz olursa da bir gram şaşırmam. 

italya hücum hattı çok sağlam ama bizim savunma hattı da bir o kadar sağlam. orta sahaları yaratıcı değil, savunma hattı mental olarak aşırı kuvvetli ama hantal. güzelliğimiz bizim hücum hattındaki herkes zaten bu adamlara veya onların seviyelerine karşı oynamış başarılı olmuş adamlar. 

Ne oldu paşinyan raks edecektin romada

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...