Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA EURO 2020 Fantasy Football

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Yok, kuralları biliyordum ben, eskisi daha iyiydi dedim işte. Bir de man of the match puanı verilmemesi son iki sefer falan galiba yeni değişti.

Bu tur çok fena ters köşeye yattım yalnız.

Bi de eskiden sadece 90 dk sonuna bakılıyordu galiba. İtalya gitti 115'te yok yere gol yedi, 3 adamın puanı patladı elimde eheh.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, aktiftablet dedi ki:

Bu arada negatif puanlı adamı sub out yapınca negatif puandan da kurtuluyomuşuz.

Kırmızı yemediyse öyle, yediyse sub edemiyorsun.

Hatta şöyle bir şey var, takımın yediği 2 gol başına -1 puan getiriyor defans. Atıyorum, 60'ta bir gol yemişken adamı oyundan aldı t.d., 2. golü 70'te yediler, adam varken tek gol yendi diye -1 yemiyor, çıktıktan sonraki golü saymıyor. Ama adam atıldıysa atıldıktan sonra yenen golü de eksi puan olarak işliyorlar adam atıldı diye yendi deyip.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Yok, kuralları biliyordum ben, eskisi daha iyiydi dedim işte. Bir de man of the match puanı verilmemesi son iki sefer falan galiba yeni değişti.

o cl fantasy deki kurallar, karıştırıyorsun, euroda, world cupta böleydi

cl fantasy de açalım bu sene

Fistan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

basit bir trick mesela, round of 16 da 4 matchday varsa, 4 günde de oynayacak oyuncularınızdan 4 tane kaptan yapabilirsiniz sırayla. diyelim 3 gün düşük puanlı oldu 4. gün kaptanının puanı alırsınız, 3. gün kaleci kaptan 7x2 aldı mesela değiştirmem iyi puan 7

gibi…

Fistan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Silphatos dedi ki:

siz ne noob çıktınız aga ya fistonun dediği gibi 20 yıldır aynı sistemle oynuyoz yeni mi milli oldunuz

yok. kurallar olarak en az bu fantasy'yi sevdim derken fantasy CL, fantasy PL ile karşılaştırıyordum aslında. fark var çünkü. ülke takımlarıyla en son 150 yıl önce pati liglerinde oynamıştım, onlar da farklıydı diye aklımda kalmış.

kural da mı konuşmayak ?‍♂️

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...