Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NOVA Boosting - GameHonor Guild Hakkında Yaşanan Pazarlıklar

micha

Öne çıkan mesajlar

Uzun yıllar Shine Guild'inde raid kasmıştım. O dönemler böyle muhabbetler yoktu. Sadece şu yorumu yazmak için hesap açtım;

Arkadaşa babası özel ders aldırsa 350k gold parasına (200 lira filan ediyormuş sanırım) "if" bağlacını bu kadar iyi öğretemezdi. Bu vesileyle Questleri okuyun, bilmediğiniz kelimelere sözlükten filan bakın (aslında Quest'lere İngilizce Türkçe sözlük ekleyen bir addon olsa ne güzel olur değil mi?), WoW günleri sona eriyor ama gençken öğrenilmeyen şeyleri sonradan öğrenmek güç oluyor.

Dedi yaşlı ve eski WoW oyuncusu. Nasihatim bitti, kolesterol sorunlarıma geri dönüyorum :))

Sosyal ağlarda paylaş

Item draması dediğin guild içinde çıkardı. GM'in kız arkadaşı, baldızı falan gelip best in slot'u en önden yoinklerdi leş oyunculuğu ile cümbüş çıkardı.

Şimdi drama bile boostçular beni dolandırdı olmuş. MMO janrasının neden öldüğüne şaşmamalı. Oyunun chati bile Adsense'e boğulmuş Hürriyet clickbait Foto-Galeri haberciliğine rahmet okutur duruma gelmiş. Kötik fişi çekse de herkes rahatlasa.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw , iyi iki yıllar önce bırakmışım bu oyunu, 2 pixellik bir item için koca koca adamlar, Sedat Peker - AKP kavgası benzeri yapıyor.

Video filan gelir mi ya ?

Biliyorsunuz artık Screenshot filan saylanmıyor, Video lazım direk. Youtube yüklenmiş, yoklamalı olacak.

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 07.06.2021 at 15:08, Ebyed dedi ki:

Uzun yıllar Shine Guild'inde raid kasmıştım. O dönemler böyle muhabbetler yoktu. Sadece şu yorumu yazmak için hesap açtım;

Arkadaşa babası özel ders aldırsa 350k gold parasına (200 lira filan ediyormuş sanırım) "if" bağlacını bu kadar iyi öğretemezdi. Bu vesileyle Questleri okuyun, bilmediğiniz kelimelere sözlükten filan bakın (aslında Quest'lere İngilizce Türkçe sözlük ekleyen bir addon olsa ne güzel olur değil mi?), WoW günleri sona eriyor ama gençken öğrenilmeyen şeyleri sonradan öğrenmek güç oluyor.

Dedi yaşlı ve eski WoW oyuncusu. Nasihatim bitti, kolesterol sorunlarıma geri dönüyorum :))

ben de eski bir shinelı olarak +1000 demek istiyorum ? özellikle shine öncesi time is mana adında hardcore kasan bir guildteydim, resmen orada öğrendiğim ingilizcenin ekmeğini yiyorum iş hayatımda. ayrıca item draması yaptığımızı da hiç hatırlamıyorum arka planda oluyordu illa dedikodu ama bir şekilde herkes sağlam parça topluyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, -Bonesoul- dedi ki:

o 2 pixellik item kavgaları oyunun ilk gununden beri var?

O sadece bu oyuna özel değil, Türkiyede herşey "Osman kılıcımı çaldı" ile başladı

WOW da ise, herşey Rivendare nin Deathchargerini ninjalayan Tauren ile başladı, adını unuttum herifin.

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

o baronun atını calan adam bizim serverdaydı ya,adamla kimse konusmuyordu,adamın gercek ev adresını bulmaya calısıyordu mıllet dovmek için.Oyunu bırakmıstı sonunda.

Birde guıld lideri ile yatan bir hatun vardı,resimleri forumlara cıkmıstı.Noldu acaba,dünyada ilk 10 da bır guılddı sanırım

miyaw33 tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...