Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NOVA Boosting - GameHonor Guild Hakkında Yaşanan Pazarlıklar

micha

Öne çıkan mesajlar

7 saat önce, jaxous dedi ki:

Çevirmenlik yapmış, İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyan ve günlük olarak İngilizce'yi çok aktif kullanan biri olarak, sizi temin ederim "if they absolutely don't need" cümlesini ne anadili İngilizce olan biri, ne de ucundan kıyısından az bir şey İngilizce bilen biri yanlış anlayabilir. Cümle o kadar net bir cümle ki, yanlış anlamaya mahal vermiyor "absolutely" kelimesi. Yanlış anlamayı seçmiş olabilir biri yalnızca.

google'da "if you absolutely don't need" diye arattım, çıkan sonuçların çoğu bu yanlış kullanım. Bunun senin veya benim İngilizce bilgimle ilgisi yok.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, micha dedi ki:

@Shinolex bunu türkçe yazabilirdin. nova advertiser 'sın ya ondan dedim.

çünkü 5/10 achiv over gear olan karakterimin bu run'da loot alabilme ihtimali personal loot harici yok ise benim ne işim var.

Ticketta Türkçe konuşmak serbest değil, ticketlarda her zaman ingilizce konuşulmasını istiyorlar. Sana zaten durumu ingilizce olarak söyledim, bunu yanlış anlamak senin problemin. Üslubumu beğenip beğenmemen de çok umrumda değil, sen nasıl burada kendince bir şeyler söylemişsen bende söyledim en azından senin yaptığın gibi ikiyüzlülük yapmıyorum. Tickettan oran buran başka oynuyor foruma geldin başka oynuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Shinolex dedi ki:

Ticketta Türkçe konuşmak serbest değil, ticketlarda her zaman ingilizce konuşulmasını istiyorlar. Sana zaten durumu ingilizce olarak söyledim, bunu yanlış anlamak senin problemin. Üslubumu beğenip beğenmemen de çok umrumda değil, sen nasıl burada kendince bir şeyler söylemişsen bende söyledim en azından senin yaptığın gibi ikiyüzlülük yapmıyorum. Tickettan oran buran başka oynuyor foruma geldin başka oynuyor.

Burada böyle oran buran oynuyor falan mahalle ağızı cevap vermeler ne oluyor hayırdır? 

Sana son defa cevap yazıyorum!
Nova Staff Laxus konuda tamamen hatalı olduğuna karar verdi.

Burada da yalandan yere  GameHonor ve ekibi ile tartıştık. Zaten senin kuralları okumadan işi bilmeden işi satayım çakayım mahtığından sebep buradaki konuda uzadıkça uzadı. 

Akşam Laxus seninle konuşacak. Muhtemelen durumu telafi etmemi isteyecektir. 

Sosyal ağlarda paylaş

İstediğim gibi cevap veremeyecek miyim? *Kendimce* istediğimi yazarım bilmem anlıyor musunu söylediklerimi, şu önyargı olayından da kurtulmanı tavsiye ederim yoksa hayatta hiçbir şeyi başaramazsın. Muhtemelen ringi verecekler.. Muhtemelen durumu telafi etmeni isteyecekler.. Kesin olmayan şeylerle bu kadar ilgileneceğine kesin olan şeylerle ilgilen. Biz seninle PL olarak anlaştık mı? anlaştık. Sen 1kere olsun VIP fiyatı dahi sordun mu? Sormadın.. Yaptığın şey sadece toxiclik, baktın ilk açtığın mesajtan yürüyemiyorsun hemen 180 derece dönüp mevzuyu VIP'ye getirdin. Bu da bu foruma son girişimdir, senin gibi aklı kıt insanlarla uğraşmak istemiyorum daha fazla.

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, Shinolex dedi ki:

İstediğim gibi cevap veremeyecek miyim? *Kendimce* istediğimi yazarım bilmem anlıyor musunu söylediklerimi, şu önyargı olayından da kurtulmanı tavsiye ederim yoksa hayatta hiçbir şeyi başaramazsın. Muhtemelen ringi verecekler.. Muhtemelen durumu telafi etmeni isteyecekler.. Kesin olmayan şeylerle bu kadar ilgileneceğine kesin olan şeylerle ilgilen. Biz seninle PL olarak anlaştık mı? anlaştık. Sen 1kere olsun VIP fiyatı dahi sordun mu? Sormadın.. Yaptığın şey sadece toxiclik, baktın ilk açtığın mesajtan yürüyemiyorsun hemen 180 derece dönüp mevzuyu VIP'ye getirdin. Bu da bu foruma son girişimdir, senin gibi aklı kıt insanlarla uğraşmak istemiyorum daha fazla.

Arkadaşım neden anlamıyorsun. Personal loot olsa dahi kurallar gereği 2 VIP trader hakkım olduğunu bana ve boost atan gruba bildirmen gerekiyordu diyorum.

Şuraya yazı atmadan önce advertiser rules kısmında Mythic boost kurallarını okuduktan sonra lütfen Laxus ile iletişim kurabilir misin? İnsanlık hali yapmışsın bir hata diyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, micha dedi ki:

Arkadaşım neden anlamıyorsun. Personal loot olsa dahi kurallar gereği 2 VIP trader hakkım olduğunu bana ve boost atan gruba bildirmen gerekiyordu diyorum.

Şuraya yazı atmadan önce advertiser rules kısmında Mythic boost kurallarını okuduktan sonra lütfen Laxus ile iletişim kurabilir misin? İnsanlık hali yapmışsın bir hata diyorum.

pardonda hani nerede yazıyor sana bunu belirtmem gerektiği? Buyur SS vereyim sana advertiser-rules kısmına yazan yazının. https://prnt.sc/13jqivp

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Shinolex dedi ki:

pardonda hani nerede yazıyor sana bunu belirtmem gerektiği? Buyur SS vereyim sana advertiser-rules kısmına yazan yazının. https://prnt.sc/13jqivp

12 gün önce gelen kuralları tekrar kontrol edebilir misin?

Dün akşam konuyu GameHonor GM’i ile de konuştuk. Konuda hatalısın atlamışsın. Uzatmaya gerek yok insanlık hali dedim. 

Sosyal ağlarda paylaş

güzel hedef saptırmaca tebrik ederim @micha ilk mesajda guild işine yaramayacak itemi bana vermediler dedin şimdi trader hakkım varmış diyip advertisera sallıyorsun. Madem 12 gün önce kural değişmiş yazsaydın yüzük düştüğünde. Ama anladığım kadarıyla size lazım değil bana verin kafasında mesaj attın guilddekilere. Ama yeni öğrendin bunun üzerinden yürüme çabasındasın. 350k verdin sanırım innerva için benim anladığım sen kill için satın almışın ekstra trade için satın alımı yapmamışsın ki.

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Pallando dedi ki:

güzel hedef saptırmaca tebrik ederim @micha ilk mesajda guild işine yaramayacak itemi bana vermediler dedin şimdi trader hakkım varmış diyip advertisera sallıyorsun. Madem 12 gün önce kural değişmiş yazsaydın yüzük düştüğünde. Ama anladığım kadarıyla size lazım değil bana verin kafasında mesaj attın guilddekilere. Ama yeni öğrendin bunun üzerinden yürüme çabasındasın. 350k verdin sanırım innerva için benim anladığım sen kill için satın almışın ekstra trade için satın alımı yapmamışsın ki.

Hedef falan yok. Yanlış anlaşılmalar var.  Başta kurumsal gidelim denildi kuralına görede olması gerekeni açıkladım. Nereden gelirsen oradan farketmez istediğin şekilde algılayabilirsin. 

micha tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 29.05.2021 at 09:22, eldar dedi ki:

google'da "if you absolutely don't need" diye arattım, çıkan sonuçların çoğu bu yanlış kullanım. Bunun senin veya benim İngilizce bilgimle ilgisi yok.

Ne saçmalıyorsun hocam ya, zaten ortalık karışık.

On topic: micha hatıramda CATASTROPHE ve ondan türeyen guildlerin elemanlarıyla drama yaşayan geçimsiz biri olarak kalmış sadece, ama bundan bağımsız olarak olaya baktığımda:

- Eğer bu 2 Free Traders olayı gerçekse burada micha haklı, ama haklı olurken öyle gıcık ki bir 350k daha ver para parayı çeker diğer 350k yı ancak öyle geri alabiliriz denilip onun da üzerine yatmayı düşünmeli Nova.

- Bu 2 Free Traders muhabbetinin en başta, ilk sırada belirtilmesi lazım. Altlara boost almış biri olarak bu işin kuralları net: Eğer VIP trader ın yoksa, kendine ne düşerse o, guildin geri kalanına düşen itemların rollanıp rollanmaması tamamen guildin insiyatifinde. Ama rollanmasının garanti olduğu "lootshare" diye yeni bir kategoriyi bazı boost komüniteleri kullanmaya başladı bildiğim kadarıyla. (Evet roll hakkı için ekstra para ödüyorsun).

Sosyal ağlarda paylaş

Sonuç: 

“ Hey, so i had a talk with management about the issue seems like there is a fair mistake by both sides, you didn't ask for traders in the 1st place and advertiser forgot to tell you have had 2x free traders for that. (Which he should have informed you but to be fair, until that time you couldn't get the ''ring'' dropped,  you had no problem at all, and you were informed they would roll it out if they didn't need it)

To be fair to everyone, we can't refund any gold but we would like to offer you 17% discount on any service if you are going to buy from NOVA in the future (Discount is not usable for Mythic raid boosts).

That is the best offer we can do for you, but normally since you have agreed on personal loot in the 1st place, there will be no refund.

My best regards, and like i said we are sorry about the situation “ 

Laxus.

Sosyal ağlarda paylaş

11 dakika önce, Silphatos dedi ki:

böyle oyun mu oynanır yav yazık, bu olay için söylemiyorum genel olarak parayla kill için bile boostlama vs bitmiş herhalde mmo olayı artık

Oyun bitik zaten random 10 adam toplamak istesen kaç gold vericen derler. Eski heyecan çığlık kalmadı. 

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

Yani bir bardak su ic demisler. 

2 saat önce, Valvyn dedi ki:

aynen onu da senin istedigin degil bizim istedigimiz su dan ic demisler

Ya şu konuda sizin mesajlarınız kopardı beni ?

Uzun lafın kısası micha ringi alamadı goldlar gitti ve drama bitti ? Bütün konuyu heyecan içerisinde okudum. Zaten bir daha girse düşerse disenchant edip verirler micha'ya ^_^

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...