Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilinmedik ecchi önerisi

bugr4

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Çok ses getirmemiş kimse önermez, kötüdür zaten onlar. Ama 20 yıldır her sezon anime takip eden adamlarız bazılarımız burada, gençlerin bilmediği, unutulmuş şeyler önerilir tabii.

Girls Bravo vardı ergenliğimden. Sırf ecchi olmak için çekilmiş animeleri yıllardır izlemiyorum ama, Trinity Seven var son baktığımı hatırladığım. Golden Boy vardı ecchi anime, Elfen Lied ecchi'ydi sanırım, tamamen unuttum onu.

Sekirei ve Kanokon hala çok ünlüdür sanırım? Shimoneta da ünlüdür?

Seitokai Yakuindomo izle sen, ecchi olmayan ecchi animesi. Süperdir.

PS. Ya bırak bunları, git Shinsekai Yori izle. Vaktinde popüler olmamış başyapıt. Beni bunun kadar gerip korkutan bir anime olmadı ki korku animesi bile değil. 

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, KHaRoN dedi ki:

Bence izlediklerini ve icinden begendiklerini yaz

+ Kiss x Sis 
Redo of Healer
+ Shinmai Maou no Testament
+ High School DxD
+ Goblin Slayer (ecchi sayılmaz herhalde)
Vanquished Queens
Queens Blade
B Gata H Hagure Yuusha ni Estatica
+ Interspecies Reviewers
Okusama Ga Seitokaichou
+ Isekai Maou no Shoukan

bunların yanında bide Dakara Boku wa, Highschool Of The Dead, Ikkitousen, Saenai Heroine Sodatekata ve Seikoku no Dragonar izlemiştim. Şuan One Piece'e başladım 36. Bölümdeyim onun yanında çerezlik 12-13 bölümlük bir şey arıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, bugr4 dedi ki:

Yok la bigx bendim ama nickimi sevmiyodum

Haydaaaa

Yalnız bu forumda fake hesap açmak yasak. Sen bir de üstüne suçunu itiraf ediyorsun. Banlarlar seni bak uyarmadı deme. Ayrıca madem nickini sevmiyordun neden o nicki kullandın hesap açarken? Hiç düşünmedin mi acaba ben bunu nicki seviyor muyum sevmiyor muyum diye?

Çabuk adminlere durumu açıklayan bir mesaj at ve önceki hesabını kapatmalarını iste, yoksa iki hesabın birden banlanır

Gizli tarafından düzenlendi
imla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...