Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Wheel of Time - Amazon

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Kitap değişikliklerini görmezden gelsen bile diziden genel olarak kalitesizlik akıyor. Pacing, oyuncu seçimleri, oyunculuk, karakter gelişimi, world building, efektler, kostüm ve mekanlar.. her konuda kötü.

Lotr'u keşke başka bir firma çekseydi.

Senarist kitapları okumamış o belli bari sektörü takip etseymişte aynı hataları yapmasaymış.

Spoiler

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

ok sezon bitti madem yazalım

oyuncular kötü ve çirkin. rosamund pike'ı ... ?

dünyası atmosferi kötü, ucuz gözüküyor

büyüler dandik

karakterleri vs karıştırdıkları değiştiridkleri çok belli

senaryo kötü, karakterlerden nefret ediyorsun, şunu zaten hiç anlamam abi başrol olacak adamdan ve sevgilisinden nefret ediyorsam niye izleyeyim, önce bi karakterle bağ kurmam lazım. 

genel olarka dünyası da böyle çok cinsiyet ayrımcılığı fln üstüne kuruluysa bu arada seri de merak ediyordum bulaşmam hiç. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.12.2021 at 15:16, Milamber dedi ki:

ok sezon bitti madem yazalım

oyuncular kötü ve çirkin. rosamund pike'ı ... ?

dünyası atmosferi kötü, ucuz gözüküyor

büyüler dandik

karakterleri vs karıştırdıkları değiştiridkleri çok belli

senaryo kötü, karakterlerden nefret ediyorsun, şunu zaten hiç anlamam abi başrol olacak adamdan ve sevgilisinden nefret ediyorsam niye izleyeyim, önce bi karakterle bağ kurmam lazım. 

genel olarka dünyası da böyle çok cinsiyet ayrımcılığı fln üstüne kuruluysa bu arada seri de merak ediyordum bulaşmam hiç. 

Seri ile yaptiklari seyin alakasi pek yok. Hic yansitamamislar yani sifir. 

Spoiler

Evet aes sedailer kadin ve dunyada cok buyuk bir etkileri var. Ama bunun gayet guzel bir sebebi var, hatta aslinda zamanla man channelerlarin empowered oldugunu flnda goruyoruz. 

Dizide oldugu gibi her koy yerinde her dinden dilden renkten insan yok tabiki

Pride fln pazarlamaya calismiyor kesinlikle kitaplar

O son bolumde gordugunuz gibi 5 kadin toplanip orduyu da duz etmiyor, normalde saldiran ordu baska sekilde yok ediliyor ama tabi oh noes sadece erkek tarafi mi kurtaricak bolumu!! Hayir kadinlar yok etsin bu yenilmesi durdurulmasi imkansiz trolloc ordusunu

Tebrik ediyorum fanboyu oldugum serinin dizisini bok gibi bir production ve political correctness icin feda etmisler. Abv amazon. Tek dilegim lotr da su kalitesizlikte olsun lutfen ki biraksinlar bir daha birsey yapmaya calismasinlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Rosamund Pike büyü yaparken falan çok sahte değil mi ya? Sanki böyle gone girlden sonra heri potırda oynadığı için utanmış da istemeye istemeye çekimlere katılmış gibi. Eppek parası bi abi der gibi sallıyor elini kolunu. Efektler trolloclar falan çok çok kötü zaten, viçırın 1. sezonu seviyesinde yapabilselermiş bari en azından.

En çok sıkmabaş aes sedaiye güldüm, umarım onu önemli bi karakter yaparlar ilerde de bol bol görürüz böyle beacon of tolerance falan takılır. İkinci olarak da kızıl saçlı çocuğun ilk bölümdeki pull&bear kazağına güldüm. Keşke onu çıkarmayıp tüm maceraya onla katılsaymış.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...