Jump to content
GERGE

Roll20'den oynamak isteyenler?

Öne çıkan mesajlar

§ 07 May 2021, 10:36

bilimkurgu birşeyler de olur umarım yakın zamanda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 May 2021, 18:58

5-6 aydır roll20'den aktif dmlik yapıyorum. 20 senelik aradan sonra özlemişiz FRP'yi genel olarak güzel oldu.

Arada playerlığı da özlemiyor değilim ama 🙂 Eğer tek oyunluk guest appearance mümkünse bi merhaba derim.

Sevgiler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 May 2021, 05:53
On 02.05.2021 at 15:27, Rewendor dedi ki:

Bizim Curse of Strahd çığrından çıktı ya. Wereraven'lar çok gıcık olunca grubun Bard'ı cinnet geçirip öldürdü bunları, hikaye yoldan çıktı.

Nasıl bardmış o dsadfsa

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 May 2021, 05:57

Meh bunu isterdim ama foruma girmemenin zararları za

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 May 2021, 07:42
12 saat önce, Gimli dedi ki:

5-6 aydır roll20'den aktif dmlik yapıyorum. 20 senelik aradan sonra özlemişiz FRP'yi genel olarak güzel oldu.

Arada playerlığı da özlemiyor değilim ama 🙂 Eğer tek oyunluk guest appearance mümkünse bi merhaba derim.

Sevgiler

Boss fight olarak misafir getirmeyi seviyorum, ben partiyi bildiğimden ister istemez zorluk ya az ya çok oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 May 2021, 10:26

Dün akşam ilk eli tamamladık, gayet keyifliydi 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 May 2021, 10:27
4 saat önce, quixef dedi ki:

Nasıl bardmış o dsadfsa

Ya neşeli falan bi tipti, Barovia'ya girince zaten depresyona girdi, hafif hafif kafayı yemeye başladı bu leş ortamda depresyondan, sonra bi de Sun blade bununla konuşunca iyice kendini kaybetti. Adam güzel oynadı aslında Bard'ın karakter gelişimini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 May 2021, 14:47

Bu arada hangi API'leri kullanıyorsunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 May 2021, 14:51

Öyle bir şey mi vardı? Bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 May 2021, 15:15

Eğer çok uğraşmak istemiyosanız şu plugin baya bişeyi çözüyor: https://justas-d.github.io/roll20-enhancement-suite/   Group initiative'dir, groupe roll ve checklerdir, animated map koymaktır hepsini bu hallediyor.

Onun dışında benim kullandığım: https://app.roll20.net/forum/post/2139713/script-aura-slash-tint-healthcolor/?pagenum=1  Damage alan tokenlara hp aura ekliyor ve kendi otomatik auranın rengini değiştiriyor. Kullanışlı baya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 May 2021, 15:44

güzelmiş ya roll20 cahiliyiz lazım böyle şeyler bize de 😄 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...