Jump to content
barbu

Iphone 6 - duzgun calismayan gps

Öne çıkan mesajlar

§ 21 Nis 2021, 14:25

Selamlar

Iphone 6 telefonum var. iOS 12.5.2 surumunde,(iphone 6 icin) mumkun olan en son surumde.

Telefonda GPS’in duzgun calismiyor. Haritada gidilecek yer ve rota belirleniyor. Fakat sonra guncellemiyor ilerlemeyi. Ya da alakasiz random yon ve yerlerde gosteriyor mevcut konumu. Apple maps, google maps, yandex...hepsinde de ani

Telefonu resetledim daha once. Ise yaramadi.

Acaba internetten veya hat mi duzgun cekmiyor diyorum, Turkcell’den VDF’a gectim ve internet kalitesi yerlerde. Fakat yine de haritada gps konumunu guncelleyemedigi sirada internete giriyor mesela. 

Ayrica telefondaki privacy vs ibizit ayarlarina da baktim. Hepsi ok.

Cozemedim bir turlu. Cok sik gitmedigim bir yere gideceksem kayboluyorum direk. Harita duzgun mu degil mi belli olmadigindan onu dinlesen dert, dinlemesen dert. Gecen gun 30 dakikalik yer icin 1.5 saat araba kullandim. Hayir kaybolduktan sonra yol bulmasi daha da zor. Kendim buldum sonra.

Kafayi yemek uzereyim. Benzer sey yasayan ve cozum bulan var mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Nis 2021, 15:13

toprak olma vakti gelmiş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Nis 2021, 15:46

gps çipi bozulmuştur, bazı telefoncular yeniliyor onu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...