Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Odyssey G7 27" LC27G75TQSMXUF 2K 1ms 240Hz Monitör

Rdoann

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Oyun bilgisayarı monitörümü ve eski 4k tvmi satarak tv upgrade'i planlıyorum o yüzden satıyorum ?

Çok cafcaflı ve çok memnun kaldığım tertemiz kullandığım bir ürün, linkine ve özelliklerine aşağıda bakabilirsiniz;

https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-odyssey-g7-27-2k-1ms-240hz-g-sync-qled-1000r-curved-va-gaming-monitor.html

Patiye özgü özel indirimim de olur, maksat değerini bilecek kişiye gitsin, ne kadar garantisi kaldı hatırlamıyorum ama kesinl bitmedi. Vatan'dan alınmıştı.

spacer.png spacer.png 

spacer.png  spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi yazın milletin elinde mal kalmadığı bir dönemde değilken gayet hatrı sayılır bir meblaya aldım,

İkincisi 4000 4500 liraya çektiğim fiyat toplamda çok uzun kullanılmayan garantisi devam eden, piyasada 4900 civarında olan bir ürünü daha ucuza , ortalama %10 ucuza almaya şans tanıyan bir post benimkisi

Baltalamalara  alışığız da seninkisi gereksiz olmuş

Sosyal ağlarda paylaş

senin satınalma fiyatın bizi neden ilgilendirsin ki? kaça aldıysan aldın banane sadfsadf

edik: sıfırı vatanda 5000 tl. 2000e alırım uygunsa senin için de.

stok yokmuş burda. n11'de samsung 5700e satıyor. 2500'e kadar çıkarım senin güzel hatrın için.

mokoko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, mokoko dedi ki:

senin satınalma fiyatın bizi neden ilgilendirsin ki? kaça aldıysan aldın banane sadfsadf

edik: sıfırı vatanda 5000 tl. 2000e alırım uygunsa senin için de.

Satın alma fiyatı davasını fiyat yoklukta bu kdr yukselmiş yorumu için yazdım,

vatan'dan o civara alabilirsin evet, çiziksiz, garantili 2. elini %50 iskontolu veremem kusra bakma abi

Edit: ben koyduğumda Vatan'da varmış, gerçek yokluk oluşmuş sdfsdf

Rdoann tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım şey garantisi daha fazla olan ve çiziksiz olması dahada garanti olan sıfırını seninkine çok yakın bir fiyattan alabilecekken insanlar neden tanımadıkları bilmedikleri bir adamın 1 sene boyunca kullanılmış monitorunu almayı tercih etsinler? mantıklı değil. sen istediğin fiyattan sat tabi. illaki birileri çıkar ilgilenen.

zaten ikinci eli orjinalinin %10 altına satmaya çalıştığını falan yazmışsın sen de. kolay gelsin valla zor bir mantık seninkisi.

mokoko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yani açıkçası ben de değerini bu kadar kaybedeceğini düşünmüyorum. Monitor genelde uzun soluklu alınıyor, bilgisayar kasası değişirken ayakta kalabilen parçalardan. Çizik - garanti sıfır paket olayında haklı olabilirsiniz ama bu konuda ilgili alıcı ile yerinde görüp deneyimletip emin olmasının sonrasında almasının sıfır mağazadan almasıyla eşdeğer değerlenmdirilebileceğini düşünüyorum gene de. Piyasa çok uçtu fırsattan istifade etmeye fln da çalışmıyorum ama elimden çıkartayım da xbox series x'e değecek bir tv alim yaw 

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

bu arkadaşı duvara dayayınca öne ne kadar çıkıyor ayakları? bi ölçebilir misin?

AdombwW.png

hatta bi de curve'ün ucu duvardan ne kadar uzak oluyor?

Selamlar, ayaklarının uç hizası ve curve'un ucu hemen hemen denk gelio - 29 cm

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...