Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Satlık] Evga GTX 1070 FTW

Seru

Öne çıkan mesajlar

Satıyorum beyler

https://www.evga.com/products/specs/gpu.aspx?pn=262a811f-d3e9-4e51-af12-f808ec0a3b56

Mining falan hiç denenmedi, sorunsuz sıkıntısız OC dahi yapılmamış bir üründür. "Bilenler bilir" ekstra güç çeken default OC'li üründür. Kutusu herşeyi duruyor. Mining ile uğraşan varsa tekliflere açığım.

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bu işin içinde üreticilerle konuşan birisi olarak bilgilendireyim. 2 ay sonra gelir diye düşündüğümüz siparişlerin akıbeti belli değil. herkes rol yaptı mal var rahat olun diye. şimdi hangi üretici ile görüşsek önünü göremiyor. ekran kartları ekseninde değil, genel üreticilerden bahsediyorum lenovo, hp, acer vs. mal sıkışıklığı olacak 1 ay içinde bence bize yansır, ondan sonra tekrar geçen sene mart nisan'a döneriz, heryerde fahiş fiyatlar döner.

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Seru dedi ki:

beyler bu işin içinde üreticilerle konuşan birisi olarak bilgilendireyim. 2 ay sonra gelir diye düşündüğümüz siparişlerin akıbeti belli değil. herkes rol yaptı mal var rahat olun diye. şimdi hangi üretici ile görüşsek önünü göremiyor. ekran kartları ekseninde değil, genel üreticilerden bahsediyorum lenovo, hp, acer vs. mal sıkışıklığı olacak 1 ay içinde bence bize yansır, ondan sonra tekrar geçen sene mart nisan'a döneriz, heryerde fahiş fiyatlar döner.

evet, araba fabrikaları bile 5-10gün chip sıkıntısından bant durdurdular. zarar 100$m'lar...

sadece ekran kartı hatta ram değil baya semi-conductor sıkıntısı var.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...