Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Satılık] Steam oyunları %25 indirim ile satılır (gift)

GONDARCENGIZ

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, steam pazarda bir kaç ıvır zıvır skin sattım tl çevirmek amaçlı, steamden istediğiniz oyunları steam fiyatının %75 i değerine satıyorum. (%25 indirimli)

Daha öncede sattıydım forumdan böyle hatırlayanlar vardır, şimdilik hayvan gibi bakiye yok, 500 tl civarı birşey var, talep olursa daha çok skin satıp istediğiniz oyunları yollayabilirim.

Örnek olması açısından : Steamde almak istediğiniz oyun 100 tl diyelim, bana 75 tl yolluyorsunuz size gift olarak yolluyorum oyunu. Basit förmül şöyle : almak istediğiniz oyunun fiyatı x 0,75 = ödeyeceğiniz tutar.

Vac banı olan hesaplara yollamıyorum.

Ödeme olarak Finansbank-Enpara (havale-eft) veya varsa Papara hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz.

GONDARCENGIZ tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, GERGE dedi ki:

2010'dan beri yeni hesaba niye geçmedin?

O sırada hesabımda halihazırda tonla oyun vardı. Evde olmadığım bir gün annemin telefon etmesi, "çocuğum taylan bilgisayarınla oynayacak şifre soruyomuş, ver de oynasın çocuk" demesi ve benim de vermemle başladı her şey ?

Lesson learned tabi. Eve gelen veletlere pc'ni emanet etmeyeceksin. Artık koca herif oldu tabi. Hala da pişman fdsg

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Xenocide dedi ki:

O sırada hesabımda halihazırda tonla oyun vardı. Evde olmadığım bir gün annemin telefon etmesi, "çocuğum taylan bilgisayarınla oynayacak şifre soruyomuş, ver de oynasın çocuk" demesi ve benim de vermemle başladı her şey ?

Lesson learned tabi. Eve gelen veletlere pc'ni emanet etmeyeceksin. Artık koca herif oldu tabi. Hala da pişman fdsg

taylanlara güvenilmez abi

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Xenocide dedi ki:

taylan (!) pc'yi açar açmaz haxor mu yüklemiş abi, yoksa senin hali hazırda yüklemiş olduğun ama çalıştırmadan önce çeşitli önlemler aldığın hacki doğrudan çalıştırıp mı oyuna girmiş ?

sdsfas

Sosyal ağlarda paylaş

abi taylan'dan rica edersen bana linki atsın da, bir daha öyle komik duruma düşmeyeyim. duvar arkasında görürüm bombanın yerini sdsf

adamın satış konusu ne hale geldi ya, yıl oldu 2021 hala bir şekilde cs:go konuları benim videoma geliyor sdasfa 

işte buuuunllaaaaar kaset lobisi kasettttt

applev0dka tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kendisinin üyeliği var aslında buraya da girmiyo hahah

ne güzel adamın konusunu uplayıp duruyoz işte bedavadan reklam yapıyom ulan.

@GONDARCENGIZ bak hem benim vac banı göremiyomuşsun sölemesem bilmicen sdfg

şey bekliyorum, no mans sky indirimi gelsin, indirimli halinden bi de senden %25 çakarım oh mis. o zamana kadar bakiyen kalırsa tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...