Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOTA: Dragon's Blood

Nekro

Öne çıkan mesajlar

amerika seslendirme sanatçılığı açısından bayağı başarısız, çok ihtiyaç duymadıkları için deneyim kazanamıyorlar ve öyle aman aman bir meslek de değil. japonya’da seslendirme endüstrisi dünyada bir yerde en çok değer gören herhalde. aktörler aynı zamanda idol gibiler, bambaşka bir kültürü var.

istisnasız ne kadar ing duba maruz kaldıysam %90’ı pespaye, bizden de japondan da çok kötü. karakterin kişiliğiyle alakasız, ruhsuz, yapmacık. eğer orijinal oyun filan değil de çeviriyse kesin böyle. silaha bir trilyon harcasan da bir endüstriyi geliştirmeyince olmuyor işte. ancak okuma özürlü muricalılar seviyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

yeni bitirebildim bu diziyi. çok güzel olmuş. özellikle Mirana karakterine bayıldım.

oyundaki karakterlerin birçoğunu biliyorum, ama lore'u bilmiyorum. belki de sıfırdan bir lore yaratmış olabilirler, yine de o kopukluk izlerken insanı çok yoruyor. yavaş yavaş hikaye açılacak herhalde, S2 gelsin görelim.

Dota'da oynadığımız her karakter aynı güçte değil anladığım. o dengeyi nasıl kuracaklar merak ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

eski bir dota oyuncusu olarak zor bitirebildim ya, hikaye acayip bayıktı bence. hadi hikayeyi geçtim, 100 küsür tane hero var, koy her bölüme abi serpiştir şöyle doğru düzgün kapışma izleyelim 1v1 olur 2v2 olur. hiçbir şey yok. 2 generic karakter koymuşlar warrior'a davion archer'a mirana demişler dotanın çizgi dizisi olmuş meh.

castlevania için de fikirlerim benzer şekilde.

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...

Yav ne mal yapmışlar bunu. Yeni sezon geldi izledim de. 

Spoiler

Mene hikayesi hiç bir şeye bağlanmadı eski haline geri döndü her şey. O zaman bu boku niye yediler. Selemene hikayesi mal gibi oldu. Lina mirana hikayesi bok gibi bitti. Sadece sezon başında dragonlarkn kaleyi basma hikayesi iyiydi biraz. Yani gerisi bomboş bir sezon. 

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Radiant ve Dire'ı infinity stone'a bağlamışlar. Enteresan geldi. Winterwyrm tam hayal ettiğim gibi olmuş kalp kalp kalp.

Lina ve Marcy ultilerini oyundakinin aynısı olarak görmek tatlı oldu. Fan servis işte, keyifli izledim ben.

Hikaye anlatımını daha iyi becerebilirlermiş mene selemene bok püsür skipleyesim geldi bazen

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
On 22.06.2021 at 22:05, taru dedi ki:

eski bir dota oyuncusu olarak zor bitirebildim ya, hikaye acayip bayıktı bence. hadi hikayeyi geçtim, 100 küsür tane hero var, koy her bölüme abi serpiştir şöyle doğru düzgün kapışma izleyelim 1v1 olur 2v2 olur. hiçbir şey yok. 2 generic karakter koymuşlar warrior'a davion archer'a mirana demişler dotanın çizgi dizisi olmuş meh.

castlevania için de fikirlerim benzer şekilde.

bu dediğini anlamadım. hem castlevania hem dota 2 için oyundaki hikaye ve karakterleri kullanmış olmaları mı bu kadar rahatsız etti seni?

Mirana her zaman "Mirana" idi, "Archer'a Mirana demişler" diye bir şey yok. Davion için de aynı şekilde...

2011'den video:

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...