Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Gametime ve Gold Satış

Flam

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar Patiler. 

Bu wow bölümünde gold satış bölümünün tek başlık yapılması iyi olur aslında, baktım bir sürü başlık var ben de açmış bulundum ama bölüm kirli görünüyor. Modlar bunları bir başlıkta toplanmasını ilerde zorunlu kılarsa oraya yazarım. 

Ragnaros ve Twisting Nether serverlarında gold satıyorum goldun fiyatı 1k=45krş. Stok sıkıntısı yok. Goldu da guild bankadan aktarıyoruz. Gametime da aylık 65TL. 3 Aylık 190TL 6 Aylık 350 TL. 

Shadowlands satışı sıkıntı oluyormuş, müşteri geri istiyormuş ödemeyi blizzden, blizz de gift bu diyormuş sonra beni banlıyormuş falan o işe o yüzden girmiyorum riskli diye. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Gametime 2 aylık dışında satılamaz hale getirdi blizzard. 

fiyatlar da güncellenmiş baktığım kadarıyla. piyasaya göre güncelliyorum.

2 aylık 150 TL şu an.

Patiye bakmamışım işti güçtü derken, telefon numaram (beşyüz otuz dokuz) ikiyüzkırküç kırk üç yirmi yedi. (reklamcılar googledan indexleyip saçma sapan mesaj atmaya başlıyor rakam yazınca bir yere numarayı)

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar 2 aylık gametime halen 150 lira, 

millet fiyatları artırmış 160 olmuş (https://forum.donanimhaber.com/wow-game-time-alim-satim-konusu-ana-konu--139527490-239) buradan bakabilirsiniz. fiyat iyi yani şu an bende. almak isteyen olursa buradan yazabilir. telefon numaram yukarıda yazıyor whatsapptan ya da sms marifetiyle mesaj atabilir ya da arayabilirsiniz. 

Sosyal ağlarda paylaş

şöyle ki; oyun içi token fiyatı arttı, normalde euro sabit kalsa bunu yansıtmıyoruz ama euro da arttı. blizzardın 60 günlük gametime satışı 260 TL, şu anda da piyasada 180 TL, aradaki fark 80. kimine bu fark makul geliyor. zaten aylığı gametime alanlar da 260 yerine 180 vermek isteyenler oluyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Selamlar,

Retail Gold Satışım Bulunmaktadır, Herhangi bir Serverda Levelling Boost, M+ Boost ve Normal, Heroic Raid Boost yapılır.

Ayrıca Wotlk' da levelling boost yapmaktayım.

7/24 Güvenilir Servis

Detaylı bilgi için PM veya Discord üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Discord: vlodin (vlodin#1834)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...