Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
On 20.06.2021 at 18:44, Bone dedi ki:

Cystein'le dalga geçiliyor felan ama yine Tiviççiler arasında en düzgünü çıktı. kazanır kazanmaz ama milletvekili adayı olması bile büyük cesaret. herkes işi yolunda gitsin diye kafasını toprağa gömüp sessiz sedasız trendlerin peşinden koşup kendisine "Influencer" derken, Cystein siyasetin yolunda ilerliyor.

patiden kopup çıkmış olmasının farkı.

?

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Fistan dedi ki:

?

17 saat önce, goldbären dedi ki:

haha bonçe farkı

Twitch'ten, Influencer piyasasından çıkıp da siyasete girmesi çok hoşuma gitmişti. Twitch'te, YouTube'da ünlü olmuş, takipçilerini kullanıp etliye sütlüye bulaşmadan promosyonlarla zengin olan tiplerin yerine, bu etkisini halkın çıkarlarını korumak için kullanacak kişileri tercih ederim. Antalya'da öğrencilerle bizzat konuşup, onların sorunlarıyla ilgilenip, siyasetteki boşluğu dolduracak işler yapmasını alkışlamıştım.

buradan altınayı da siyasete atılırsa ve böyle işler yaparsa onu da desteklerim açıkçası.

ama bu kadar ağır ve hızlı saçmalayacağını tahmin etmemiştim. birisinden duyduğuma göre İmamoğlu'yla röportaj yapmak istemiş, ama İBB kadrolarıyla takışmış, onun devamında da böyle bir linç kampanyasına döndürmüş işi. İBB nefretiyle her gün başka bir post kasıp duruyor, takipçilerini de İBB linçletmek için kullanıyor.

partizanlık en nefret ettiğim şey. 2002'den beri başımıza gelen gelen şeyler hep bu organize fanatikliğin sonucu. eğer Jahrein de aynı yolun yolcusu olacaksa kolay gelsin kendisine. sandıkta 750 bin takipçisinin oyunu alır, gerisi beni ilgilendirmez.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

21 dakika önce, Bone dedi ki:

ama bu kadar ağır ve hızlı saçmalayacağını tahmin etmemiştim. 

ben de buna çok şaşırıyorum. o kadar kalburüstü tanıyormuşsunuz ki jahrein'i. twitch'de yediği binbir boku bilmeden nasıl böyle olumlu yorumlar yapabiliyorsunuz aklım almıyor. küçük bir rte kendisi abi. anakin denen çocuğu melih uçar mafyasıyla yayına alıp 4 kişi bukkake yapar gibi dövmedikleri mi kaldı, evonmoss açık giyiniyor, travesti arkadaşlarıyla twitch'de yayın yapıyor diye mi hate raidler yapmadı, milletini yayınını mı basmadı izleycileriyle siz bu oyunu benden gördünüz diye, kız arkadaşını döven levo'yu mu savunmadı, wtcn istediğini yapabilir sesim çıkmaz mı demedi. en son elraen deli gibi izlenmeye başlayınca ona sataştı yok bot basıyor yok böyle diye, elraen sikine takmadı, baktı yenemiyor herifi, bit hırsızları muhabbetine twitch'den gitti sonra da imamoğlu'na sardı işte. 

ya yaptığı boklardan haberiniz yok ya da ne bok yapsa 'yapar jahrein abim' diyen kitledensiniz. ben o kadar şaşırıyorum ki şu herifin prim görmesine, ağzım açık kalıyor. 

ha bu anlattıklarımın yanında daha aklıma gelmeyen milyonlarca şey var, twitch'deyken 1 tane birine laf atmadan, sataşmadan, toksiklik yapmadan yayın yaptığı gün yoktu herifin. bu örnekler küçük çapta bi komunitide böyleydi, yarın falan seçilir eder aman diyim. tövbeler tövbesi.

Sosyal ağlarda paylaş

19 dakika önce, zipzip dedi ki:

ben de buna çok şaşırıyorum. o kadar kalburüstü tanıyormuşsunuz ki jahrein'i. twitch'de yediği binbir boku bilmeden nasıl böyle olumlu yorumlar yapabiliyorsunuz aklım almıyor. küçük bir rte kendisi abi. anakin denen çocuğu melih uçar mafyasıyla yayına alıp 4 kişi bukkake yapar gibi dövmedikleri mi kaldı, evonmoss açık giyiniyor, travesti arkadaşlarıyla twitch'de yayın yapıyor diye mi hate raidler yapmadı, milletini yayınını mı basmadı izleycileriyle siz bu oyunu benden gördünüz diye, kız arkadaşını döven levo'yu mu savunmadı, wtcn istediğini yapabilir sesim çıkmaz mı demedi. en son elraen deli gibi izlenmeye başlayınca ona sataştı yok bot basıyor yok böyle diye, elraen sikine takmadı, baktı yenemiyor herifi, bit hırsızları muhabbetine twitch'den gitti sonra da imamoğlu'na sardı işte. 

ya yaptığı boklardan haberiniz yok ya da ne bok yapsa 'yapar jahrein abim' diyen kitledensiniz. ben o kadar şaşırıyorum ki şu herifin prim görmesine, ağzım açık kalıyor. 

ha bu anlattıklarımın yanında daha aklıma gelmeyen milyonlarca şey var, twitch'deyken 1 tane birine laf atmadan, sataşmadan, toksiklik yapmadan yayın yaptığı gün yoktu herifin. bu örnekler küçük çapta bi komunitide böyleydi, yarın falan seçilir eder aman diyim. tövbeler tövbesi.

"Jahrein düzgün bir herifmiş, bundan sonra oyum ona" dememiştim, "Tiviççiler arasında en düzgünü çıktı" demiştim. arada fark var.
ikisinin arasındaki fark anlaşılmıyorsa, onun için wot döşemekle uğraşasım yok.

"ya yaptığı boklardan haberiniz yok ya da ne bok yapsa 'yapar jahrein abim' diyen kitledensiniz."
şu argüman çok gülünç olmuş kusura bakma.

yıllardır Türkiye/Yurtdışı farketmez, YouTube/Twitch kitlesinin yaptığı işler üzerine önüme düşen haberleri gördükçe o tip kitlelerden dolayı o piyasadan soğuyarak uzaklaşıyorum, kimseyi izlemez hale geldim. buna rağmen "ne bok yapsa 'yapar jahrein abim' diyen kitledensin" diye suçlamışsın beni.

bu boktan piyasadan sıyrılıp da halkın yararına işler yapması (yurt bulamayan öğrenciler için koşturması) ve siyasete cesaret etmesinden dolayı takdir etmiştim.
"ne bok yapsa 'yapar jahrein abim' diyen kitleden" olduğum için değil.

Sosyal ağlarda paylaş

nesi gülünç olmuş abi demek ki yaptığı şeylerden haberin yok işte. kendin de yazmışsın zaten. 'ya böyle ya da böyle' kalıbını mı açıklayım sana? 

twiççiler arasından en düzgünü jahrein ise vay halimize.

zipzip tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, zipzip dedi ki:

nesi gülünç olmuş abi demek ki yaptığı şeylerden haberin yok işte. kendin de yazmışsın zaten. 'ya böyle ya da böyle' kalıbını mı açıklayım sana? 

twiççiler arasından en düzgünü jahrein ise vay halimize.

yazdığım şeylerden hiçbirini okudun mu zipzip?
yoksa okumayıp boşa elektrik masrafı mı çıkartıyorsun?

6 saat önce, Akhlaur dedi ki:

Yanlış demişim de geç ne uzatıyorsun abi don lastiği gibi. Herifin elle tutulur yanı yok.

uzatan sensin Akhlaur.

yazdığım laf şu:
"Cystein'le dalga geçiliyor felan ama yine Tiviççiler arasında en düzgünü çıktı. kazanır kazanmaz ama milletvekili adayı olması bile büyük cesaret."
ettiğiniz laf şu:
"ya yaptığı boklardan haberiniz yok ya da ne bok yapsa 'yapar jahrein abim' diyen kitledensiniz."

ve sırf şu basit şeyi bile anlamak istemediğiniz için "don lastiği gibi uzatan" ben oluyorum?

eleştirdiğiniz Jahrein kitlesinden bir farkınız olsun pls.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, zipzip dedi ki:

ben de buna çok şaşırıyorum. o kadar kalburüstü tanıyormuşsunuz ki jahrein'i

E çok normal.

Lan ben senin yayınına bile katlanamıyorum ki seni tanıyalıı..... (2005 deseek) 17 yıl olmuş. Senin yayınını bile açıp izleyemiyorum. Pati'de "variety streamer" izleyen kimse yoktur ki. Jahrein'in nasıl toksik bir insan olduğuna dair oluşan fikrimiz de sağda solda önümüze düşenlerden ibaret. Ki o bile en azından benim midemi bulandırıyor.

Ki saydığın isimlerden sadece elraen'i r/place şeysinde görmüştüm. Diğerlerini de şimdi öğrendim. Yalnız kız arkadaşını döven adamı savunması tepe noktasıymış herhal.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Bone dedi ki:

yazdığım şeylerden hiçbirini okudun mu zipzip?
uzatan sensin Akhlaur.

yazdığım laf şu:
"Cystein'le dalga geçiliyor felan ama yine Tiviççiler arasında en düzgünü çıktı. kazanır kazanmaz ama milletvekili adayı olması bile büyük cesaret."
ettiğiniz laf şu:

ve sırf şu basit şeyi bile anlamak istemediğiniz için "don lastiği gibi uzatan" ben oluyorum?

eleştirdiğiniz Jahrein kitlesinden bir farkınız olsun pls.

Evet sen uzatıyorsun. Tiviççilerden en düzgünü derken hem tüm tiviççileri takip etmediğin ve tanımadığın, hem de duruşunu olumladığın adamın asıl pozisyonunu ve davranışlarını bilmediğin ortada. Ya arkadaşlar haklısınız, ben eksik bilgiyle yanlış bi yorum yapmışım, hakim olmadığım bir konuda uzmanı gibi konuşmuşum ama GÖT oldum benden iyi biliyorsunuz (ki zipzip kendisi tiviççi zaten, adam işin ortasında) falan diyip yavaş yavaş geri çekilmen lazım.

İnsanlar sana zarafet içinde geri adım atabileceğin bi alan tanımaya çalışırken sen illa kılıcının üstüne düşerek ölmek istiyorsun bone. O yüzden uzatma artık.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Aceace dedi ki:

E çok normal.

Lan ben senin yayınına bile katlanamıyorum ki seni tanıyalıı..... (2005 deseek) 17 yıl olmuş. Senin yayınını bile açıp izleyemiyorum. Pati'de "variety streamer" izleyen kimse yoktur ki. Jahrein'in nasıl toksik bir insan olduğuna dair oluşan fikrimiz de sağda solda önümüze düşenlerden ibaret. Ki o bile en azından benim midemi bulandırıyor.

tamam işte şaşırıyorum o yüzden. hani bi şeyin içinde çok olursun da, işin asıl yüzünü bilirsin de, ama dışarıdan gören insanın o dünyadan haberi yoktur. buradaki/twitter'daki olumlamalar çok aşırı şaşırtıyor beni bu sebeple. 

bi de ufak bir ekleme yapmam lazım, yukarıda yazdığım;

'wtcn istediğini yapabilir sesim çıkmaz'

şu açıklamayı sahte prime/bit dolanrılıcığı muhabbetleri olduğu esnada yaptı jahrein. ama işte sorsan gençlerle çok ilgili. sosyal medya safsatası.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, axedice dedi ki:

Evet sen uzatıyorsun. Tiviççilerden en düzgünü derken hem tüm tiviççileri takip etmediğin ve tanımadığın, hem de duruşunu olumladığın adamın asıl pozisyonunu ve davranışlarını bilmediğin ortada. Ya arkadaşlar haklısınız, ben eksik bilgiyle yanlış bi yorum yapmışım, hakim olmadığım bir konuda uzmanı gibi konuşmuşum ama GÖT oldum benden iyi biliyorsunuz (ki zipzip kendisi tiviççi zaten, adam işin ortasında) falan diyip yavaş yavaş geri çekilmen lazım.

İnsanlar sana zarafet içinde geri adım atabileceğin bi alan tanımaya çalışırken sen illa kılıcının üstüne düşerek ölmek istiyorsun bone. O yüzden uzatma artık.

Beautifully crafted capac.

Sosyal ağlarda paylaş

Şurada kaftan giyip ferman yayınlayarak "emperyalist elflere karşı bağımsızlık mücadelesi veren vatansever undeadlar" ile Warhammer Total War oynayan, Battlefield 1'de ingiliz takımına düştükçe oyundan çıkıp besmele çekerek artileri ateşleyen Yabgu Nizam Paşa varken Jahrein mi twichçiymiş yaa

Sosyal ağlarda paylaş

On 31.05.2022 at 20:59, Rewendor dedi ki:

Şurada kaftan giyip ferman yayınlayarak "emperyalist elflere karşı bağımsızlık mücadelesi veren vatansever undeadlar" ile Warhammer Total War oynayan, Battlefield 1'de ingiliz takımına düştükçe oyundan çıkıp besmele çekerek artileri ateşleyen Yabgu Nizam Paşa varken Jahrein mi twichçiymiş yaa

abi "undead recall" cast etmesek istersen?

yemin edip gitmedi mi en son...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...