Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

52 dakika önce, mokoko dedi ki:

olum bari yazdığın şeyi savun yahu eheremehere diyip millete saçmasapan laflar atınca cool falan mı oluyorsun? bir tane sorulan bişiye cevap vermemişsin, hangi düşüncene katılalım senin

Katılma? Her sorunuza cevap verme gibi bir taahhüdüm mü oldu ben mi kaçırdım? İstediğime cevap veririm, istemediğime vermem. Adama kılım, bu kadar. Neden kıl olduğuma seni ikna etmek zorunda değilim. Seni tatmin etmiyorsa bu açıklama o senin bileceğin iş, benim derdim değil. 

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, goldbären dedi ki:

olm o harrodstan pahalı kazak aldı diye tapındığın müteahhitler londradaki sokaklarında dolaşırken sen forum köşelerinde hanım kızmasın diye ucuz 3060 kovalıyosun. sonra da hala akıllanmamış millete kıbrıstan laf sokar osmanoğluna hakkını verelim diye topik açar. ya sen nasıl bi adamsın olm. jahreini sigdredd sen nasıl bi adamsın olm insan 35 yaşına kadar nasıl bu kadar yeto kalabilir. aga neden hep böyle saçma sapan hedef saptırıyorsun sanki jahreinmiş gibi temmuzda almadığın 3070 bilgisayarı kasımda 3060 olarak alamamanın sebebi. NASIL Bİ ADAMSIN LAN ADAM MISIN LAN SEN

Buna niye agzini yaya yaya gulmus bilmiyorum da iyi sokup cikarmissin.

Sosyal ağlarda paylaş

38 dakika önce, Asteroth dedi ki:

Buna niye agzini yaya yaya gulmus bilmiyorum da iyi sokup cikarmissin.

Adam benim arkadaşım çünkü ve taşağına yapıyor, senin gibi yetoları gazlayıp sonra makarasını yapmak için. Maalesef bunu anlayamayacak kadar yetersizsin bir de ağız pozisyonu tahmini yapıyorsun. Yıllardır bitmedi kinin, gel bir gün senin ağzını da yayayım istersen? 

Sosyal ağlarda paylaş

25 dakika önce, Gizli dedi ki:

Bir de "bı kıdır mı dişminsin biz tirklere..." diye drama yaratma çabasına girmesi hahaha

yine akp damarın kabardı da mı z kuşağı üzerinde etki sahibi muhalif streamer'a itibar suikasti yapmaya çalıştın doğruyu söyle

Sen o muhalif streamer buradayken üye miydin? Bu “muhalif” streamerı eski üyelere sormanı tavsiye ederim. Çoluk çocuğu anlıyorum da, sizi de baya yemiş adam valla helal olsun.  

Sosyal ağlarda paylaş

Üye değildim, yediği naneler hakkında da bilgim yok. Sonuç olarak arada sırada buradan, ekşiden ya da twitterdan falan ismini gördüğüm öylesine birisi. 

Ama hiç tayyibi falan övdüğünü sanmıyorum burada. Anlatır mısın nesi muhalif olduğu bilgisine ters düşüyor?

Sosyal ağlarda paylaş

Abicim adam Türkiye düşmanı (bence), Türkiye’yi Kıbrıs’ta işgalci olarak görüyor. Küvette katledilen aile fotoğrafının sahte olduğunu, rumların türkleri kesmediğini falan söylüyordu. Böyle düşünebilir, eyvallah. Fakat şuan milletvekili adayı. Bu argümanı seçim kapmanyasına yansıtıp yansıtmayacağını sordum. Veya hala böyle düşünüp düşünmediğini. Bu twitch olayından da temiz olan birçok streamer bu adamın bu işin tüm primini üstlenmesinden, basına konuşup prim yapmasından rahatsız. Her neyse, bazılarınız bayılıyor olabilirsiniz ama ben samimi bulmuyorum ve sevmiyorum. Buradaki eski üyelere mesaj atıp bu adamı sorabilirsiniz, ben ne desem boş şu aşamada. 

Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'nin Kıbrıs'ta etki sahibi olması şu anki hükümetin destekleyeceği bir strateji. Bu yönüyle adamın hem günümüz hükümetine hem de zamanında Kıbrıs harekatını yapan hükümete karşı muhalif davranış sergilediğini söyleyebiliriz. 

Tarih falan bilmem ben, kıbrıs ile ilgili de hiçbir şey okumadım. Söylediğini değerlendiremem bu sebeple ancak bildiğim kadarıyla uluslararası arenada türkiye zaten işgalci olarak belleniyor. Bağlı olduğu ülkenin uluslararası arenada hiç tanınmıyor oluşundan vesaire rahatsız olabilir. Bu onu Türkiye düşmanı yapmaz.

Kaldı ki sen, buradan gözlemlediğim kadarıyla liberal, hippi fikirlere sahip bir insansın. Jahreinin bu yazdıkları senin bende oluşturduğun profile uyan söylemler. Bu yönüyle adamı neden bu kadar eleştirdiğini anlamadım doğrusu. Twitterını incelerken senin de sevan üstat hazretlerini takip ettiğini görmüştüm. Madem Jahrein bu fikirleri sebebiyle türkiye düşmanı ve eleştirilmesi gereken biri; öyleyse üstat hazretlerini neden takip ediyorsun? Bu kafayla bakarsan o da gayet türkiye düşmanı denilebilecek birisi.

Cidden eski üyelere mesaj yazıp "abi bana jahreini anlatır mısınız? nasıl biriydi zamanında merak ediyorum." yazacağımı düşünüyor musun abi cidden? Bir şey biliyorsan yaz işte ne gizem vermeye uğraşıyon?

He bu arada adam bana da itici geliyor orası ayrı

Gizli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Gizli dedi ki:

Türkiye'nin Kıbrıs'ta etki sahibi olması şu anki hükümetin destekleyeceği bir strateji. Bu yönüyle adamın hem günümüz hükümetine hem de zamanında Kıbrıs harekatını yapan hükümete karşı muhalif davranış sergilediğini söyleyebiliriz. 

Tarih falan bilmem ben, kıbrıs ile ilgili de hiçbir şey okumadım. Söylediğini değerlendiremem bu sebeple ancak bildiğim kadarıyla uluslararası arenada türkiye zaten işgalci olarak belleniyor. Bağlı olduğu ülkenin uluslararası arenada hiç tanınmıyor oluşundan vesaire rahatsız olabilir. Bu onu Türkiye düşmanı yapmaz.

Kaldı ki sen, buradan gözlemlediğim kadarıyla liberal, hippi fikirlere sahip bir insansın. Jahreinin bu yazdıkları senin bende oluşturduğun profile uyan söylemler. Bu yönüyle adamı neden bu kadar eleştirdiğini anlamadım doğrusu. Twitterını incelerken senin de sevan üstat hazretlerini takip ettiğini görmüştüm. Madem Jahrein bu fikirleri sebebiyle türkiye düşmanı ve eleştirilmesi gereken biri; öyleyse üstat hazretlerini neden takip ediyorsun? Bu kafayla bakarsan o da gayet türkiye düşmanı denilebilecek birisi.

Cidden eski üyelere mesaj yazıp "abi bana jahreini anlatır mısınız? nasıl biriydi zamanında merak ediyorum." yazacağımı düşünüyor musun abi cidden? Bir şey biliyorsan yaz işte ne gizem vermeye uğraşıyon?

He bu arada adam bana da itici geliyor orası ayrı

Cevabını geçiştirmemek için bugüne bıraktım, dün biraz ateşim vardı o şekilde cevap yazmak istemedim. 

Kıbrıs konusunda Jahrein’in bunları söylediği başlıkta ben de varım, ben de o zaman şu görüşü savunmuşum; “Beğenin ya da beğenmeyin Türk ordusu orada olacak çünkü Kıbrıs’ı bırakmak Akdeniz’den vazgeçmek demek”. Yerli halkın hassasiyetlerini yok sayan bu düşüncemde şuan aynı noktada değilim. Bir fact olarak dediğim hala doğru, ancak bu düşünceyle çözüme ulaşılabileceğine şuanda inanmıyorum tabii ki. Dediğin gibi görüşlerim genel olarak liberal ve özgürlükçü, milliyetçiliğe, ırkçılığa ve militarizme son derece mesafeliyim. Evet Sevan Nişanyan’ı takip ediyorum ve fikirlerini beğeniyorum. 

Sen böyle böyle demişsin diye paylaşmamın sebebi; Bu adamın milletvekili adayı olması ve nedense Kıbrıslı kimliği ve bu konudaki düşünceleriyle ilgili hiç yorum yapmaması. Çünkü bu ülkede bu yorumlara oy yok. Bana riyakar geliyor, çık fikirlerini açıkla demek için paylaştım yani - düşünceleri yanlış olduğu için değil. Ayrıca dediğim gibi adamı sevmiyorum, nasıl burada beni sevmeyen birçok insan varsa ve ben bunu gayet doğal buluyorsam, Jahrein’i sevmemem de bu kadar sorgulanması gereken bir şey değil. 

Sosyal ağlarda paylaş

ben sipeys'i anlıyorum biraz. adam geçen yayınında şöyle bi şey dedi bu bit dolandırıcılığı muhabbetinde 'ben bu alemde herkesle yüzleşirim, hakkında konuşmayacağım tek kişi ferit(wtcn), ferit istediği kötülüğü yapsın ben onun hakkında konuşmam'. klipleri falan var bunun. seneler öncesine gitmeye gerek yok.

zipzip tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...