Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

@sipeyskeyk Ya kusura bakma da... Eğer hakkatten sensen tabii. Niye böyle bir şey yapıyorsun?

Jahrein'e kıl olabilirsin. Çoğu kişi de olabilir.  Bizzat bana aşşşşırı itici geliyor hatta. Orası ayrı. Ama kapıları açıp Jahreincileri buraya çekmenin kime ne yararı var? Hani roket bizi komik olduğunu zannederek marifetmiş gibi şikayet etmişti hatırlarsan. E burada sadece gündemin içinde değil başka yerlerde de konuyla alakalı eleştirilerde bulunduğumuz olabiliyor. 

Bak farkındaysan eskiden şöyleydi böyleydi demiyorum. Farazi söylüyorum bu tiviti görüp gelen ergenlerden bir tanesi birimizi sırf ''AGAAA BAK NAPCAM'' kafasıyla şikayet etse, haklı olsa dahi muhtemelen aylarca uğraşmak zorunda kalacak.

Sen sırf bu adama kılsın diye bu riski almaya değer mi gerçekten? Bence değmez. 

Ve kusura bakma ama roketin yaptığının bir tık altı bu.

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Cicibeybe son mesajını şimdi gördüm, jahrein fan club üyesi misin lordum falan mı diyorsun ona? Ne bu öfke anlamadım. Kalkmış bana hesap soruyor adam haahaha.

He soruyorum, soramaz miyim? Isteyen istedigine istedigini soyler bir itirazin mi var? Bence yaptigin dumduz dangozluk hatta onu da ekleyeyim sikayet edebil.

Neden yaptin diye soruyorum bu yuzden belki anlayamadigim akla yatkin bir sebebi vardir diye. Kil oluyorum diye mi? Cok guzel birsey yaptin o zaman aferin kil oldun diye. Su forumda birsuru sey konusuyoruz, disariya laf cikarmamayi ogrenemediniz ya yillardir. 

Sosyal ağlarda paylaş

13 yıl olmuş olm bi de. 13 yıl önce ben kırmızı kola içiyodum sen balıkçı barınağı tepiyordun yani.

hani buradan birimiz jahreine ulaşıp neden evet dediğini falan iletsek sen daha çok antipati toplarsın şimdiki konsensüste, ters teper. mesela işsiz ayının biri tüm postlarını tek tek okusa çıkarsa... farz-ı misal...

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Cicibeybe son mesajını şimdi gördüm, jahrein fan club üyesi misin lordum falan mı diyorsun ona? Ne bu öfke anlamadım. Kalkmış bana hesap soruyor adam haahaha.

Sunun gelecegini bildigim icin ilk mesajinda Jahreyin izlemem, izlemedim diye soyledim. Hatta stream izlemem, izleyenide anlamam. Ama nereden biliyorum gelecegini, cunku bu seviyeye inilir hemen. Eger ben sipeys olarak sacma sapan bir davranista bulunursam ve biri bunu ortaya atip elestirirse hemen onu fanboy ilan etmeliyim ki soyledigi bir anlam tasimasin artik. 

Bende sana sorayim, baban AKPden nemalandigi icin mi AKPyi destekliyordun gecmiste? Kolin miydi neydi onun oglunun londradaki tiradi gibi? Noldu muslugu kistilarda oyle mi vazgectin desteginden? AKPnin politikasini bir konuda destekledigine gore Tayyibe lordum fln diyordun herhalde bir ara? 

cicibeybe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Ok sildim, başımız ağrımasın sonra. 

Eyvallah sağolasın anlayış gösterdiğin için. Şunu düşünmek zorunda olmamız bile acı ama naparsın memleket böyle. Hani sana denk gelmez bana denk gelmez ama golda denk gelir. Gerek yok durduk yerde başımıza iş açmaya.

Spoiler

Şimdi hem birbirimize hem de streamerlara ağız dadıynan gömçürebiliriz. Zipzip hariç.

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

28 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Cicibeybe sana cevap vermiyorum;

Ace ve diğer arkadaşlar; Patiye zararı olur diyorsanız sileyim hemen, zaten fazla etkileşim olmadı. Ben o açıdan düşünmemiştim. 

senin buraya kadar izini sürdüm Can Toper!

ben Jahreini yıllardır severek takip ediyorum, fanıyım ve bu kadar kolay kurtulamayacaksın bu işten!!

Sosyal ağlarda paylaş

adam iyi kötü konuşuyor gençler arasında bi tür kanaat önderi gibi bişey olmuş z kuşağının bi bölümüne. siyasilerle yayın falan yapmış etmiş. savundugu şeyler hepimizin çıkarına şeyler. ne yapmış olabilir bu kadar seni ayar edecek de oturup üşenmeden böyle bişey yapıyosun. ne derece bir ciddiyetle yargıladın ne kadar açık görüşlülükle değerlendirdin. bi de övüne övüne atıyosun soyadınla falan.

kimse de sormamış ne gerek vardı buna diye. 

Sosyal ağlarda paylaş

46 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Gizlim saklım yok, senin gibi dayak yemekten korkup özür dilemem yani bir durum olursa merak etme. O yüzden ismim cismim ortada, bir çekincem olmadığı için. 

Bir de burada ben paylaşmadım. Birisi görmüş koymuş benim o dedim sadece, utanılacak bir şey olmadığı için. 

sakin ol önce. bak bazı sorular sordum. cevabın var mı? bi de kimden özür diledim oğlum ben dayak yiyeceğim diye. nereden çıktı o? bi kaç mevzu var forumda olan onlarda da öyle bir olay örgüsü de olmadı. 

ben sana soruyorum işte ne etti bu adam sana da işi gücü bırakıp üşenmeyip böyle birşey paylaşıyorsun tarihin tozlu sayfalarından çıkarıp. adamın neyine kıl oldun. kötü bir şey mi yapıyor adam. bi yamuğunu mu gördün. gördüysen söyle bilelim. olmadığını düşünerek yazdım o postu varsa geri de alırım.

ama yoksa hakikaten yani adama kılım işte ne bu öncü tripleri demekten öteye gidecek bi geçerli sebebin yoksa benim gözümde ağır gereksizlik, işsizlik ve utanılacak bir şey. kanaat önderiyse kanaat önderi, 20 milyon bu adamın akranı insan var bu ülkede. tabi ki de kendileriyle benzer hobileri olan rgb seven falan bi öncüye takılacaklar. sırf sen şahsi olarak adama kılsın diye böyle bir şey yapıyorsun bu gereksizce yapılmış saçma bir harekettir. forumu da twitter ergen alemine düşürmektir.

bu arada bence baya utanıyorsun ya hiç inanmıyorum. böyle oturmuş evde sinsi sinsi elleri kovuşturarak bak şimdi senin siyasi kariyerini nasıl bitiriyorum ameka neckbeardı diye heveslenmişsin twitterdan döşemişsin. hiç ilgi de görmemiş bi de. biri ortaya çıkarınca da söyledim çünkü utanacak birşeyim yok diye yükseliyorsun ama forumda adını soyadını bilen tonla adam olduğunu biliyoruz be speys nasıl çıkmayacaksın ortaya. yapma etme. neyse banane ya.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

40 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Gizlim saklım yok, senin gibi dayak yemekten korkup özür dilemem yani bir durum olursa merak etme. O yüzden ismim cismim ortada, bir çekincem olmadığı için. 

Bir de burada ben paylaşmadım. Birisi görmüş koymuş benim o dedim sadece, utanılacak bir şey olmadığı için. 

5f7440c6ecf9f2d252e23f43d89ca40f.jpeg

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, Black-ice dedi ki:

sakin ol önce. bak bazı sorular sordum. cevabın var mı? bi de kimden özür diledim oğlum ben dayak yiyeceğim diye. nereden çıktı o? bi kaç mevzu var forumda olan onlarda da öyle bir olay örgüsü de olmadı. 

ben sana soruyorum işte ne etti bu adam sana da işi gücü bırakıp üşenmeyip böyle birşey paylaşıyorsun tarihin tozlu sayfalarından çıkarıp. adamın neyine kıl oldun. kötü bir şey mi yapıyor adam. bi yamuğunu mu gördün. gördüysen söyle bilelim. olmadığını düşünerek yazdım o postu varsa geri de alırım.

ama yoksa hakikaten yani adama kılım işte ne bu öncü tripleri demekten öteye gidecek bi geçerli sebebin yoksa benim gözümde ağır gereksizlik, işsizlik ve utanılacak bir şey. kanaat önderiyse kanaat önderi, 20 milyon bu adamın akranı insan var bu ülkede. tabi ki de kendileriyle benzer hobileri olan rgb seven falan bi öncüye takılacaklar. sırf sen şahsi olarak adama kılsın diye böyle bir şey yapıyorsun bu gereksizce yapılmış saçma bir harekettir. forumu da twitter ergen alemine düşürmektir.

bu arada bence baya utanıyorsun ya hiç inanmıyorum. böyle oturmuş evde sinsi sinsi elleri kovuşturarak bak şimdi senin siyasi kariyerini nasıl bitiriyorum ameka neckbeardı diye heveslenmişsin twitterdan döşemişsin. hiç ilgi de görmemiş bi de. biri ortaya çıkarınca da söyledim çünkü utanacak birşeyim yok diye yükseliyorsun ama forumda adını soyadını bilen tonla adam olduğunu biliyoruz be speys nasıl çıkmayacaksın ortaya. yapma etme. neyse banane ya.

abi tamam, jahrein için wot döşeyemeyeceğim gerçekten. çoluk çocuğu kanaat önderi gibi kandırıyor, karakterini az çok biliyoruz buradan onun için paylaşmak istedim. bu kadar detaylı hesabını vermek istemiyorum açıkçası ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...