Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein ve LGBTİ+ Gaga Bulut kavgası

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

youtube'a jahrein yazmak yeterli abi anlamak için, youtube kalanı tamamlıyor zaten. haklı olduğu yerler var haksız olduğu yerler var evet. ama artık olay şuna dönüştü (bu son kalitesiz dramayı saymıyorum); yayında gelip dramayı duydun mu diyolar, ağzımdan ilk çıkan laf 'jahrein yine kime laf attı?'. hatta bana sorarsanız şu an twitch'in bu halde olmasının sebeplerinden birisi kendisi ne yazık ki. 

olum adam zamanında agar.io oynuyorum diye izleyicisiyle benim yayını basıp 'bu oyunu kimden gördün?' ayağı çekti bana. söyliceklerim bu kadar yor anır

Sosyal ağlarda paylaş

15 dakika önce, Loex dedi ki:

lgbTQ özellikle intihara meyilli kendini sevmeyen depresif bireylerden oluştuğu için ne yapsalar yeridir. Bunların ortak hiç bir yönü olmamasına rağmen lgbtq çatısı altında birleşmiş bazıları hasta bazıları sapık insanların haklarının savunulması burada konuşmamız bile saçmalık. Umarım bu saçmalıklar bir gün son bulur.

Seni kim incitti bu kadar?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Loex dedi ki:

Batı icadı yeni terim

py80uuM5x8D-2RRxxwWtVyIzENWugHQgqFEuTZHs

Alıntı

harcanan para ile milyonlarca kişinin karnı doyabilirdi.

Silahlara, uyuşturucuya ya da lükse harcanan paranın yüzde (binde - milyonda?) kaçı kadar bi para harcanıyor LGBTI+ bireyler için de, bununla bide dünyadaki açlığı çözmeye çalışıyorsun? Hayır istediğin kadar paran olsun, atıyorum yemende ablukada yaşayan insanların açlığını neyle çözeceksin zaten suudilerle çatışmanın siyasi boyutunu çözmeden?

Alıntı

Dünya gerçekten cehennem imkanı olan bunu okuyabilen insanların yüzde 99.9 u kendinden ve popüler konulardan başka hiç bir şey düşünmeyen düşünenide anlamayan zavallılardan oluşuyor maalesef

Zavallılık tanımı nedir senin gözünde? Örneğin bahsetiğin aç yatanlar mı zavallı, yoksa hayatı umarsızca yaşayıp derdi tasası olmayan mı? Neye göre kim zavallı, sen hangi kriterlerle bu kararı veriyorsun?

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Loex dedi ki:

lgbTQ özellikle intihara meyilli kendini sevmeyen depresif bireylerden oluştuğu için ne yapsalar yeridir. Bunların ortak hiç bir yönü olmamasına rağmen lgbtq çatısı altında birleşmiş bazıları hasta bazıları sapık insanların haklarının savunulması burada konuşmamız bile saçmalık. Umarım bu saçmalıklar bir gün son bulur.

dün gece 1 milyara yakın insan aç olarak uyuduysa bu gecede aç yatacaklarsa dünyanın daha önemli başka bir sorunu yok bu Batı icadı yeni terime harcanan para ile milyonlarca kişinin karnı doyabilirdi. Dünya gerçekten cehennem imkanı olan bunu okuyabilen insanların yüzde 99.9 u kendinden ve popüler konulardan başka hiç bir şey düşünmeyen düşünenide anlamayan zavallılardan oluşuyor maalesef

Bunu eskiden ben de yapardım sonra vazgeçtim, sana da öneririm. Bir olaya saçmalık diye başlar, sonra neden saçmalık olduğuna dair uzun uzun sebepler, olaylar vs. anlatırdım. Genelde de bu konuyu konuşma meraklısı arkadaşlar yüzünden olurdu bu. Sonra dedim ki, saçma bulduğum bir şey hakkında neden bu kadar kafa yoruyorum, kafa yoruyorsam neden saçma diyorum. Madem kafa yordum saçma manasına gelecek başka bir şey demem gerek, gerçekten saçma ise üzerine düşünmemem gerek. 

Aket-Atum tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Loex dedi ki:

dün gece 1 milyara yakın insan aç olarak uyuduysa bu gecede aç yatacaklarsa dünyanın daha önemli başka bir sorunu yok bu Batı icadı yeni terime harcanan para ile milyonlarca kişinin karnı doyabilirdi. Dünya gerçekten cehennem imkanı olan bunu okuyabilen insanların yüzde 99.9 u kendinden ve popüler konulardan başka hiç bir şey düşünmeyen düşünenide anlamayan zavallılardan oluşuyor maalesef

Bu mesaj nefret içermiyor mu sevgili yönetim?

Sosyal ağlarda paylaş

Abi yazık bence loexe, sulara kattıkları kimyasallarla kurbağaları eşcinsel yapoyorların tr şubesi işte. Dünyayı büyük bi kabal yönetiyor, amacı da herkesi gey yapıp köleleştirmek (çünkü geyler mücadele edemez boyun eğer asd) çin bunlardan taraf değil o yüzden bizi kurtaracak, siz de dünyadaki gerçek gelişmeleri okuyup yorumlayabilseydiniz bunu görürdünüzle özetlenebilecek bi inancı var sanırım adamın. HM baya gerçekçi kalıyor hani bunun yanında. Yani LGBT'ye batı icadı diyip harcanan parayla afrikadaki açları doyurmaktan falan bahseden bi insanın cezai ehliyeti bile sorgulanabilir ama post-truth dünyası işte yapacak bişey yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...