Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüyamda sizi gördüm

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Bir iş için Kocaeli'ndeyim. Şirkete yillik elektrik satın alacakmisim (lol)

Sonra forumda tartışma dönüyor. 

Sam diyor ki ben elektriği kullanmazken devlete geri satıyorum.

Axedice ile bone olur mu öyle şey diyor.

Sam diyor ki ya gelin panomu gostereyim adres şu diyor. Biz Sam in mekana gidiyoruz. Bomboş bir odada tek bir sandalye var, sandalyede Sam oturuyor ve duvara asılı panoya bakiyor. Panoda 1 düğme ve 4 satır ekran bir gösterge var.

Elektrikten anlamadığımdan axedice a bakıyorum. İkna olmadim Sam, ama haklı gibisin diyor. Bone ise kafa sallayıp onay veriyor. Sam i tebrik edip oradan bir yere tatlı yemeye gitmek için ayrılıyoruz.

Odadan çıktığımızda otel koridoru gibi bir yerde buluyoruz kendimizi.

Axedice bana yardım edin diyor. Sırtına balık oltası misali bir misina batmış.

Misinanin diger ucunu göremiyoruz. Çekmeye korkuyorum etini koparicam diye. Sam şikayet ediyor, buna kim izin verdi diyor. Bone öbür ucu aramaya gidiyor. Bone u vuruyorlar. Köşeyi kabadayı misali tipler dönüyor.

Axedice benim de tanıdıklarım var diyor. Sam adamlara bir dolu söyleniyor. Ben eyvah diyorum. Hepimizi vuruyorlar

Not: Gerçek hayatta bu arkadaşlarla tanışma firsatim olmadi lol

Dynun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Dynun dedi ki:

Elektrikten anlamadığımdan axedice a bakıyorum. İkna olmadim Sam, ama haklı gibisin diyor. Bone ise kafa sallayıp onay veriyor. Sam i tebrik edip oradan bir yere tatlı yemeye gitmek için ayrılıyoruz.

şu noktada rüya olduğu çok belli ahahahah

güzelmiş, iyi de güldürdü, paylaştığın için teşekkür ederim. umarım bir gün yüzyüze tanışma fırsatı olur. ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...