Jump to content
Soimyr

Klavye Tavsiyesi

Öne çıkan mesajlar

§ 02 May 2021, 21:21

bunlar her cherrynin üzerine uyumlu mu

artıları eksileri yazabilir misin bir süredir kullanıyorsan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 May 2021, 05:40

Her Cherry şeklinde olana uyumlu ama kalitesini bilmem. Kıyaslayacak pek bir şey kullanmadım. Kullandıklarımın en iyisi ama. RGB çok iyi görünüyor, ilk kez açtım bunları takınca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 May 2021, 13:21

kaç tane space çıkıyor içinden?

spaceler de 6.50var 6.25 var bana 6.25 lazım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 May 2021, 13:23
17 saat önce, goldbären dedi ki:

sdfsdf çok yoksul duruyor abi ksuura bakma da

yok ya ne kusuru bende farkındayım yamukluğunun 🙂

3d printerda var bi sorun ama bakacağım ona 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 May 2021, 13:57

Bilmem abi, standart dediler aldım ben, uydu da. Cetvel var evde, neresini ölçeceğimi söyle ölçeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 May 2021, 15:15
1 saat önce, photographer dedi ki:

yok ya ne kusuru bende farkındayım yamukluğunun 🙂

3d printerda var bi sorun ama bakacağım ona 🙂

abi parçaları sanırım ters basıyorsun, yani tepesi tabandan başlıyorsun basmaya. henüz sıcakken de üstünde gezerken daha geniş iplik attıkça bir yana eğilmiş bazıları. 3d printer tecrübem yok da jelibon ve pasta tecrübemle salladım itibar etmeyin...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 May 2021, 20:26

x ve y ekseninde bi kayma var sanırım printer'ın %1 lik falan ondan kaynaklı bir yamukluk olabilir. Telefonun su terazisi ile ölçtüm ne kadar doğru ölçer bilemedim 🙂

ters de bassa düz de bassa böyle eğmemesi lazım

@GERGE o ölçme işini ben de bilmiyorum ya inç galiba :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 May 2021, 07:14

Bu arada çok güzel bir kazanım oldu benim için. Acaba custom keypadler yapan bir site mi kursam :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 May 2021, 13:15

ben de yuvarlak tuşlu, kodlama ve yazı için kullanımı rahat bir klavye arıyorum. 200 lira civarında yok sanırım. 300 lira üzerine de çıkmak istemiyorum. ingilizce q, türkçe q fark etmez. 200-300 lira aralığında bana göre bir klavye var mı yoksa everest, trust vs devam mı edeyim? 

Litminov tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 May 2021, 13:56

En ucuz bu var sanırım alınabilir denilen: https://www.hepsiburada.com/redragon-k568r-dark-avenger-rainbow-aydinlatmali-gaming-klavye-blue-switch-p-HBV00001763I3?magaza=GoGameShop

Nasıldır araştır, switchleri yazmak için uygun olmalı.

Silphatos'un dediği bende var, güzel klavye ama mekanik yanında meh. Daha iyi membrane klavye kullanmadım ama, o açıdan direk onu al mekanik almayacaksan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 May 2021, 14:05

dandik switchli mekanikten çok daha iyi bence onun tuşlar, bu fiyata da dandik olmayan mekanik olmayacağından bence en uygun o. gerçi 300ün üstüne çıkmam demiş 400 bu ama artık böyle fiyatlar yapacak bir şey yok

Silphatos tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 May 2021, 15:36

mekanik klavyeyi pek sevmedim. blue switch de pek bana göre değil. ben daha çok apple magic keyboard tarzı klavyeleri seviyorum. tuşları ve yüksekliği kısa, dokunduğum an algılayacak tipte ince bir klavye arıyorum. magic keyboard çakması ürünlere yöneleyim en iyisi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 May 2021, 16:32

Anladım istediğini, travel distance istemiyorsun, dizüstü gibi olsun. Bu elin alışınca vazgeçemiyorsun mekaniklerden de. Bir aydır filan evden çalışıyorum, bayram sonu işyerine döneceğim, ne yapacağım dizüstü klavyesiyle bilmiyorum. Blackwidow'a çok alıştım, Razer Green'ler tam ideal benim için.

Sana şunlar lazım, ama ucuz değiller istediğin tip:

• Eğer paraya kıyarım diyorsan Logitech K360. Bu cidden iyi, bir sene filan kullandım, sonra kayboldu. Üzüldüm çok kaybolunca.
  • Onun dışında HP Pavilion 600 var, tam istediğin gibi, fiyat da uygun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 May 2021, 17:18

Mekaniklere daha yüksek bir bütçe ayırabildiğim zaman bakayım. Logitech k380'i beğendim tuşları da yuvarlak.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 May 2021, 17:32

direkt magic keyboard alsan? biraz pahalı ama şahane bir alet bence. ben de buna alıştığım için başka klavye kullanamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2021, 16:00

Ben aslında butterfly switch klavyeli maclere hayran kalmıştım. kodlama, yazı yazma çok zevkli geliyordu ama onlar da uzun ömürlü değilmiş zaten sorunları yüzünden kaldırmışlar. Butterfly switch Mac'e özgü bir şeydi sanırım aradım bulamadım başka yerde. 

1100 lira verecek olsam aslında logitech mx keys modelini düşünürdüm. O daha ergonomik gözüküyor. 

Litminov tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2021, 16:16

ben de butterfly switch'li macbooklardan sonra magic keyboard'a geçtim zaten. ama o macbook'un tuş takımı 2 kere değişti yani reliability sıfır maalesef.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2021, 16:22
21 dakika önce, Litminov dedi ki:

Ben aslında butterfly switch klavyeli maclere hayran kalmıştım. kodlama, yazı yazma çok zevkli geliyordu ama onlar da uzun ömürlü değilmiş zaten sorunları yüzünden kaldırmışlar. Butterfly switch Mac'e özgü bir şeydi sanırım aradım bulamadım başka yerde. 

1100 lira verecek olsam aslında logitech mx keys modelini düşünürdüm. O daha ergonomik gözüküyor. 

MacBook magıc klavye dusun,macbooklarla nerdeyse aynı hissiyatı veriyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...