Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klavye Tavsiyesi

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, photographer dedi ki:

yok ya ne kusuru bende farkındayım yamukluğunun ?

3d printerda var bi sorun ama bakacağım ona ?

abi parçaları sanırım ters basıyorsun, yani tepesi tabandan başlıyorsun basmaya. henüz sıcakken de üstünde gezerken daha geniş iplik attıkça bir yana eğilmiş bazıları. 3d printer tecrübem yok da jelibon ve pasta tecrübemle salladım itibar etmeyin...

Sosyal ağlarda paylaş

ben de yuvarlak tuşlu, kodlama ve yazı için kullanımı rahat bir klavye arıyorum. 200 lira civarında yok sanırım. 300 lira üzerine de çıkmak istemiyorum. ingilizce q, türkçe q fark etmez. 200-300 lira aralığında bana göre bir klavye var mı yoksa everest, trust vs devam mı edeyim? 

Litminov tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

En ucuz bu var sanırım alınabilir denilen: https://www.hepsiburada.com/redragon-k568r-dark-avenger-rainbow-aydinlatmali-gaming-klavye-blue-switch-p-HBV00001763I3?magaza=GoGameShop

Nasıldır araştır, switchleri yazmak için uygun olmalı.

Silphatos'un dediği bende var, güzel klavye ama mekanik yanında meh. Daha iyi membrane klavye kullanmadım ama, o açıdan direk onu al mekanik almayacaksan.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Anladım istediğini, travel distance istemiyorsun, dizüstü gibi olsun. Bu elin alışınca vazgeçemiyorsun mekaniklerden de. Bir aydır filan evden çalışıyorum, bayram sonu işyerine döneceğim, ne yapacağım dizüstü klavyesiyle bilmiyorum. Blackwidow'a çok alıştım, Razer Green'ler tam ideal benim için.

Sana şunlar lazım, ama ucuz değiller istediğin tip:

• Eğer paraya kıyarım diyorsan Logitech K360. Bu cidden iyi, bir sene filan kullandım, sonra kayboldu. Üzüldüm çok kaybolunca.
  • Onun dışında HP Pavilion 600 var, tam istediğin gibi, fiyat da uygun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aslında butterfly switch klavyeli maclere hayran kalmıştım. kodlama, yazı yazma çok zevkli geliyordu ama onlar da uzun ömürlü değilmiş zaten sorunları yüzünden kaldırmışlar. Butterfly switch Mac'e özgü bir şeydi sanırım aradım bulamadım başka yerde. 

1100 lira verecek olsam aslında logitech mx keys modelini düşünürdüm. O daha ergonomik gözüküyor. 

Litminov tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

21 dakika önce, Litminov dedi ki:

Ben aslında butterfly switch klavyeli maclere hayran kalmıştım. kodlama, yazı yazma çok zevkli geliyordu ama onlar da uzun ömürlü değilmiş zaten sorunları yüzünden kaldırmışlar. Butterfly switch Mac'e özgü bir şeydi sanırım aradım bulamadım başka yerde. 

1100 lira verecek olsam aslında logitech mx keys modelini düşünürdüm. O daha ergonomik gözüküyor. 

MacBook magıc klavye dusun,macbooklarla nerdeyse aynı hissiyatı veriyor

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Logitech bi kez daha bana kendini kanıtladı ya.  G413 almıştım mekanik klavye, spacebar tuşunun ışığı yanmamaya başladı. Yazdım adamlara, sadece 1 tane video istediler, gönderdim. Hollandadan bana yeni klavye gönderdiler. Ellerinde G413 kalmamış ama, G512 olur mu dediler, baktım aynısının blue switch + rgb'lisi. dedim OLMAZ MI

diğer klavyeyi de almadılar hala. ama bir dürüstlük abidesi olarak mail attım klavye geldi diğerini napıyım kankilerim diye.

Adamların müşteri hizmetleri asla şaşırtmadı beni ya. Sorunu çözmeye yönelik direk hareketler. en geç 1 günde cevap alabiliyorsun falan.

edit: adamlar klavyeyi geri istemiyor dsgf

*BU BİR İLANDIR* 

Satılık G413,  spacebar tuşunun ışığı arada gidip geliyor ahahah

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...