Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK 1 LT JACK DANIELS

Leyl3

Öne çıkan mesajlar

şu 230 tl migros ve karfurlarda: https://www.thewhiskyexchange.com/p/28323/glenlivet-founders-reserve

için de viski görün, JD veya jameson ile kıyas kabul etmez.

son 5 senedir piyasaya giren en iyi f/p single malt.

çok net. (yılı yok o yüzden, 12 yıl olan 330tl civarı)

300tl veren de macallan alır.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Caskmates'leri alıyorum ben zaten, inanılmaz iyiler. Ben normalde viskici değildim ama bunlarla sürekli tüketmeye başladım. IPA ve Stout ikisini de içiyorum ama Stout daha bir hoşuma gidiyor daha hafif ama aromatik. 

Glenvilet'e iyi diyorsan ama bir de onu deneyeyim. Gelecek sefer onu çekeyim bari bunlar azalmıştı zaten.

Edit:

caskmates'ler bu arada ben ilk aldığımda 17 eurodan almıştım, en son 1 şubat'ta girdim duty free'e yine IPA'yi almıştım 19 euroydu ama indirimli fiyatlardı. Normal fiyatları 29 euro olması gerek. 

denk gelirse indirimden aşırı hesaplı oluyorlar cidden. 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Narstil dedi ki:

Bir site vardı galiba ... Şu tarihler için amerikaya gidiyorum , oradan birşey isteyen varsa getiririm + getiren ücret talebi olurdu site de komisyonu alırdı aradan.

Alan ürünü ucuza alıyor , site hizmet bedelini alıyor , getiren taşıma ücretini alıyor. 3 kişi kar da.

Su dediğini yapacaktım paticik icin para mi alıyorsun ben para almadan getiririm bla bla diyen linç tayfasi öyle bi linç etti ki heves falan hiç bisi kalmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Natanyal dedi ki:

Stout daha bir hoşuma gidiyor daha hafif ama aromatik. 

Glenvilet'e iyi diyorsan ama bir de onu deneyeyim. Gelecek sefer onu çekeyim bari bunlar azalmıştı zaten.

aynen stout ÇOK daha iyi.

Glenlivet de aromatik ve meyvemsi.

255tl'ye zamlamışlar, dün tekrar Carrefour'dan aldım.

tane tane getiriyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

ben duty freeden alıyorum sadece de bu ay indirim yapmamışlar. öyle olunca zaten tekel fiyatına geliyor cidden. 

sordum viskilere bu ay indirim planlanmıyormuş yani daha doğrusu öyle bir bilgi verilmedi bize dediler.

bacardi'lerde indirim var ama; bir de türlerini arttırmışlar. eskiden sadece düz, mojito ve pina colada vardı şimdi carta oroları bile getirmeye başlamışlar. 13 euroya şuan bütün çeşitler hemen hemen; litrelik olarak. iki kere girdim bu ay duty free'ye ikisinde de topladım kjhfd 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
On 1.03.2021 at 16:32, Goering dedi ki:

şu 230 tl migros ve karfurlarda: https://www.thewhiskyexchange.com/p/28323/glenlivet-founders-reserve

için de viski görün, JD veya jameson ile kıyas kabul etmez.

son 5 senedir piyasaya giren en iyi f/p single malt.

çok net. (yılı yok o yüzden, 12 yıl olan 330tl civarı)

300tl veren de macallan alır.

Şaka gibi 230tl viski 299tl olmuş

daha 4 ay geçti ?

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...