Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çeyiz Thread

µh

Öne çıkan mesajlar

Ev için önerebileceğimiz koltuk, tabak çanak, ayaklı lamba vs. tarzı şeyler için böyle bir başlık olsa güzel olmaz mı?

Örneğin amerikan filmlerinden alışık olduğumuz laz-y boy lar türkiyede baya pahalı istikbalin vs. baba koltuğu diye sattığı muadilleri alınır mı kullanan var mı?

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

51 dakika önce, Borlach dedi ki:

@Oce4n elalem çeyiz diziyo sen daha anime izle

unutmuşum bu başlığın varlığını ? neyse aradan çok geçti. kendi çeyizimi de dizerken çeyiz elde patladı.

çeyiz olayında her şey öncelikle para. bir diğeri de evlenen ailelerin işe karışma katsayısı.

evlenmeden önce yavaş yavaş mal mülk çeyiz yapayım düşüncesindeyseniz anında bırakın o düşünceyi. kendinize göre komple sıfır eşyalı dayalı döşeli ev yapsanız bile birisi çıkıp ben bunları beğenmedim yenisini alalım diyen çıkar.

bir de öneri yapmak da biraz yersiz çünkü bugün üretilen desenli eşyalar yarın üretilmiyor. çeşit olacak ki üreticiler para kazansın... mobilya, tabak çanak yenilemek isteyenlere bahane çıksın vs.

mobilya en güzel gezilecek yer inegöldeki mobilya avm. 

yalnız verilecek en mantıklı öneri: mobilyanızı evinize göre alın. veya evinizi mobilyalarınıza göre seçin. eşyaların eve sığmaması büyük dert. daha sonra hevesle aldığınız televizyon sehpasını bedavadan satmak zorunda kalabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Oce4n dedi ki:

evlenmeden önce yavaş yavaş mal mülk çeyiz yapayım düşüncesindeyseniz anında bırakın o düşünceyi. kendinize göre komple sıfır eşyalı dayalı döşeli ev yapsanız bile birisi çıkıp ben bunları beğenmedim yenisini alalım diyen çıkar.

ne güzel işte hatadan dönmek için güzel signal.

Sosyal ağlarda paylaş

On 28.02.2021 at 00:28, razzRaziel dedi ki:

of ne leş bi forum oldu ya. 

hangi build'e gideyim, hangi server'a geçiyoruzlardan çeyiz için mobilya sormaya dönüş çok feci ya. daha kötüleri de vardı da, her seferinde üzüyor işte.

Forumun gerçek erkekleri ve testosteron için tıklayınız.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...