Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BlizzCon 2021 - BlizzConline

Bone

Öne çıkan mesajlar

Çinleşmiş Blizzard'ın açıklayacağı Çin Diablo'su, Çin Warcraft'ı, Çin Starcraft'ı felan ne kadar ilgi çeker orası ayrı da, eski günlerin hatırına hatırlatmış olalım. saat 1'de gösteri başlıyormuş, şuradan izleyebilecekmişiz:

https://blizzcon.com/en-gb/

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir beklentim yok şimdiden. bakalım olmayan beklentilerimi nasıl yıkacaklar.

diablo 2 de hiç bir sistemi değiştirmeden olduğu gibi sadece grafik upgrade'i ile getirsinler başka hiç bir şey istemem. ama onu da bekleyemiyorum artık lanet olası activision blizort.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Oce4n dedi ki:

hiç bir beklentim yok şimdiden. bakalım olmayan beklentilerimi nasıl yıkacaklar.

diablo 2 de hiç bir sistemi değiştirmeden olduğu gibi sadece grafik upgrade'i ile getirsinler başka hiç bir şey istemem. ama onu da bekleyemiyorum artık lanet olası activision blizort.

Getirmişler. 

Sosyal ağlarda paylaş

diablo 2 hayatımda en çok oynadığım sanırım ilk beş oyun arasında halen ve o eski pikselize charları öyle görmek nostaljik ama 20 yıl sonra aynı köhnemiş oyunu oynamak istemiyorum her bakımdan çok daha ileriye gitmişken tür. şunun yerine nasıl diablo 3'ün hataları tekrarlamayıp daha ileri giden diablo 4 gelsin, bu nereye sığacak ki o yoldayken? poe'ye daha fazla adam kaptırmayalım d3'ten diye konuşup yapmışlar herhalde. hele no respec, iki skill oynama vs o eski sistemler aynıysa aman diyeyim. kapandı o devir çoktan.

ha işte bu enteresan. 20 yıllık facelift'e 40$ vereceğime %50 daha fazlasına antika olmayan bir oyun.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

40$/€ yu hakeden remake'e en güzel örnek resident evil 2. sadece grafikler gelişmedi, tüm seslendirmeleriyle komple baştan aşağı yeni bir oyun.

DlSVlniWsAAHBgL.jpg:large 

sadece çözünürlük seçeneği getirip aynı oyuna 40 istiyosan gene vermem ki. ederi olsa olsa 10-20 lira bişey bu yaptıklarının. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün biraz izledim sadece grafikler değil, animasyon, ses, efektler, UI baya elden geçirilmiş.

Net code'u baya düzeltilmiş. Karakterler arası shared stash gelmiş. Offline ve online charlar ayrı ayrı save ediliyor. Birde konusan dev ekibindeki adamlar baya aklı başında kişilere benziyordu, d1 ve d2'in source kodlarıyla, materyalleriyle vs baya zaman geçirmişler, d2 ekibinin zamanında hardware ve net kaynaklarının yetersizliği yüzünden yapmak isteyip yapamadıklarını, hedefledikleri oyunu  yapmayı planlıyoruz vs dediler.

Tabi bunların hiçbirine güvenilip pre order yapılmaz sdssf 

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Oce4n dedi ki:

wc3 reforged'i refund etmiştim ben zamanında. d2 çıksın düzgün mü dandik mi öğrenir ona göre hareket ederiz de 40€ ne lan. cidden ne yani dalga mı geçiyonuz. sadece çözünürlük değişmiş hiç bir upgrade olmamış oyuna 40€ istiyorlar...

40€ bizim için para . onlar için para değil biliyorsun diye şey ediyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Bonjo dedi ki:

Warcraft Reforged, Wow Classic şimdi ise D2 Resurrected. 
Açık açık diyorlarki biz yeni içerik üretemiyoruz, beceremiyoruz, alın siz bunlarla oyalanın.

Hoşuna giden vardır muhakkak ama daha büyük bir çoğunluk bu durumdan hoşnut değildir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...