Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Esaret altında oynanabilecek oyunlar

Gungor

Öne çıkan mesajlar

Elimde tabletten hallice late 2016 macbookla 2-3 hafta bir yerlerde sıkıştım. pc yok, konsol yok. Şu ana kadar zorladıklarım Stardew Valley, Rimworld, Disco Elysium (yakacak işlemcisini) ve Opus Magnum. Factorio yu denemedim, kesin yakar diye. Bahsi geçen tüm oyunlarda ısınıyor zaten.

ilk falloutlara falan gözüm kayıyor, öyle yokluktayım. Emulatörle cm 01/02 kurdum, nostaljiye verdim.

Dıkş dıkş oyunları dışında azıcık strateji, azıcık grind, azıcık hikaye barındıran ne önerebilirsiniz?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Farklı bir şey istiyorsan The Legend of Heroes: Trails in the Sky oyna. Wine ile çok iyi çalışıyor. Çok iyi oyun kendisi. İki bölüm, 150 saat alır hakkını verirsen. 3 hafta aralıksız oynasan ancak biter ?

Hikayenin gibine vuruyor, karakterler ve öykü çok iyi. Grind istersen var. Dövüşler özellikle çok grind yapmamışsan stratejik, bodos dalarsan ölürsün.

Sosyal ağlarda paylaş

Starbound , Graveyard keeper, Kynseed, travellers rest var. 

Faster than light, Into the breach, crying suns. Bunlar herhalde çok grafik istemez.

Slay the spire, Dont starve, darkest dungeon...

Prison architect, oxygen not included.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bazi cevaplar vermis ama esareti bilen biri cevap verse daha dogru olur. zaman en iyi "sandbox" oyunlarla akar. 

zamanimizda sandbox fazla yok, o yuzden soyleli:

escape the gungeon

enter the gungeon

rogue legacy

faster than light

'valheim' olabilir izledigim kadariyla

sunless skies

sunless sea

bir ps veya xbox controller bul

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

47 dakika önce, Darksun dedi ki:

Fastern then light, Into the breach

Bunlar iyi çalışıyor test ettim onayladım. RPG sevsen hem Underrail hem de AoD çok rahat oynanıyor ama seni açacak oyunlar değil. Gerçi bunlara gelene kadar Fallout 1 ve 2yi oynamadıysan önceliği onlara ver, seversen arcanuma da bakabilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Çok eskilere giderim diyorsan pizza ve transport tycoon da oynayabilirsin. Arada hala açıp bakıyorum ?. Steam de adı pizza tycoon pizza syndicate diye geçiyor. Transport tycoon zaten open source direk bulursun.

Dune 1(advendure olanı) , Dune 2, Warcraft 2-3 , Ufo the enemy unkown , Ufo terror from the deep, Diablo 1-2 , starcraft, c&c bunlar eski olmasına rağmen hala açıp oynayabileceklerimden. 

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Mukemmel topic olmus, sevdigim oyunlar yazilmis hep LOL falan saymazsak. 

Opus magnum calistiysa eger Shenzen I/O mutlaka bak. Ayni firmanin ExaPunks fena degil. Calistirabilirsen mac versiyonunu Simutrans cok iyi, openTTD simutrans'in bi tik alti daha sandbox'a yakin. Bastion ve Transistor zaten oynamissindir soylemiyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...