Jump to content
bLackcha0s

Sanırım canavar bir yavru sahiplendim

Öne çıkan mesajlar

§ 11 Şub 2021, 07:18

Selamlar,
Ayvalık'ta ölmekten son anda kurtarılan 6 yavrudan 1 tanesi ev bulamamıştı. Önce geçici geldi ama yaklaşık 10 gündür benimle. Yaklaşık 2 aylık bir erkek velet. 
Geldiği günden beri de düşünüyorum devam etmeli miyiz, yoksa sahiplendirmeli miyim diye en büyük kaygım kendisi bir Akbaş rottweiler melezi. Bu nedenle hayvansı boyutlara ulaşması mümkün. Şu an patilerin ve kafanın boyutu pek onu göstermese de devasa bir köpek ile yaşamak, gezmek fikri biraz ürkütüyor. Annesi 17kg'imiş ancak baba bilgisi yok 🙂
Bu ırk tecrübesi olan var mı? 

spacer.pngspacer.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 07:22

40kg olsa nolacak cok guzelmiş bakamazsan gönder bana

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 07:22

Derin bir bilgim yok ama eğer rot-akbaş bilgin doğru ise bu yavrucak 25 kiloyu her türlü geçecektir

vay maşşallah çok tatlı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 07:28

büyük ırk daha çok seviyorum. 35kg labradora ile direkt olmasa da sık sık ilgileniyorum kendisi ile daha kütleli daha uzun bir köpek olacağını düşünmek Istanbul gibi ortamda ürküttü açıkcası. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 08:04

Agzımın suyu aktı , cok tatlıymış. Büyüme,mama orantısını fln. da  düşün,  çok büyürse ciddi sarsıyor bütçeyi artık dasfg

Masticore tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 08:16

beslenir ki bu. çok tatlı 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 08:24

Büyük bir bahçe yoksa evde çok zor olur büyük ırk. Bahçede gün içinde enerjisini atarsa ancak rahat edersin. Gerçekten çok tatlı bir köpek olacağı şimdiden belli

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 08:26

ahah tipe bak lan çok iyi ama 2 3 ay sonra azman olur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 08:46
41 dakika önce, Masticore dedi ki:

Agzımın suyu aktı , cok tatlıymış. Büyüme,mama orantısını fln. da  düşün,  çok büyürse ciddi sarsıyor bütçeyi artık dasfg

o da önemli bir faktör çünkü 40-50kg arası mama işi ciddi aylık 600-700 liralara çıkıyor. Bu yüzden de epey kaygılanıyorum 🙂 

20 dakika önce, miyaw33 dedi ki:

Büyük bir bahçe yoksa evde çok zor olur büyük ırk. Bahçede gün içinde enerjisini atarsa ancak rahat edersin. Gerçekten çok tatlı bir köpek olacağı şimdiden belli

Istanbul, şişli olduğu için maalesef öyle imkan yok, sanırım olamaz da 😞 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 13:12

sisli skintiymis, en buyuk park ermeni mezarligi 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 15:01

Abi ev küçükse, maması falan ilerde sorun olacaksa sahiplendir daha ufakken bence. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 15:16

rottweiler ile akbaş kazayla çiftleşmiş diye düşünüyorum, bilinçli yapıldıysa bilinçsiz iş olmuş. akbaş doğmuş renk ama kafa da bi garip, ilerde sıkıntıları olmaz umarım, melez olduğu için ne boyutta olacağı aşağı yukarı belli rott-akbaş ortalaması sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Şub 2021, 17:54

stok foto diye satilir bunlar, watermark falan koy nazar degmesin sdasdaf

muthis biseymis bu ya, ozel olarak boyle bir kirma mi arasam acaba, surekli erteliyom sahiplenme olayini bu irk fikrimi degistirebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 05:14

Daha çok foto😍

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 06:36

tatlı velet ya ancak devasa olacak kaygılarım azaldı biraz. Sanki bodur olacak 25-30kg civarı olacakmış gibi geliyor. 
neyse yola koyulduk bakalım 🙂 Şişli'de tüm çevrem köpekli insanlar. Hatta ev sahibim evi tutarken evli ve köpek sevmeyenlere vermiyorum demişti. Apartmanda her evde köpek var o yüzden iş seyahatleri, tatil konusunda rahat ederim. Park olarak da yakında Maçka var bol bol orada sosyalleşir umarım

spacer.pngspacer.png

spacer.pngspacer.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 07:18

şuna çok gülmüştüm dikkatli olun

Mal tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 09:33

herşeyin küçüğü sevimli

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 10:44

çok dana gelmedi bana ama çok sevimli pezevenk. büyük köpek yazdığın gibi dert ama bu saatte sonra veremezsin sen bunu. rabbim uzun ömür versin. 

dipnot: 25 kilo çok büyük değil be abi, sıkıntı yaşamazsın çok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 11:22

Bu köpek 35 in altında kalmaz gibi, şimdi sen bunu iyi beslersin, üstüne az hareketten birazda tombul olur. En iyi ihtimal 35,kisirlastirirsan extra 5

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 11:49

ya kuzenin labrador 35 kg tazı var bir de o da 25 kg. Arada ikisiyle de ilgileniyorum. Sorun değil aslında. Tek korkum böyle devasa akbaş olması 🙂 Sonra elimde değnek ile gezmeyeyim sokak sokak.
Yoksa zaten 30-35 kg istediğim boyutlar. Annesi17kg olduğu için bunun da çok coşacağını sanmıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 22:11

Çocuklar bir de isim önerin yauv 🙂
İsmi yok.. 
Kratos veya Uzo en favlar.
Başka önermek isteyen varsa... 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Şub 2021, 22:44

akyanak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Şub 2021, 15:14

bizim rahmetlinin ismi Ayran'dı. ingilizce kelime oyunlu, "i run"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Şub 2021, 15:56

Lümpen koyun, nedeni yok agiza cok iyi oturuyor sadece, bide disarda nasil bagirilicagini hayal edin LUMPEEEN LUMPEEEN gel olum diye

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...