Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanırım canavar bir yavru sahiplendim

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,
Ayvalık'ta ölmekten son anda kurtarılan 6 yavrudan 1 tanesi ev bulamamıştı. Önce geçici geldi ama yaklaşık 10 gündür benimle. Yaklaşık 2 aylık bir erkek velet. 
Geldiği günden beri de düşünüyorum devam etmeli miyiz, yoksa sahiplendirmeli miyim diye en büyük kaygım kendisi bir Akbaş rottweiler melezi. Bu nedenle hayvansı boyutlara ulaşması mümkün. Şu an patilerin ve kafanın boyutu pek onu göstermese de devasa bir köpek ile yaşamak, gezmek fikri biraz ürkütüyor. Annesi 17kg'imiş ancak baba bilgisi yok ?
Bu ırk tecrübesi olan var mı? 

spacer.pngspacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

41 dakika önce, Masticore dedi ki:

Agzımın suyu aktı , cok tatlıymış. Büyüme,mama orantısını fln. da  düşün,  çok büyürse ciddi sarsıyor bütçeyi artık dasfg

o da önemli bir faktör çünkü 40-50kg arası mama işi ciddi aylık 600-700 liralara çıkıyor. Bu yüzden de epey kaygılanıyorum ? 

20 dakika önce, miyaw33 dedi ki:

Büyük bir bahçe yoksa evde çok zor olur büyük ırk. Bahçede gün içinde enerjisini atarsa ancak rahat edersin. Gerçekten çok tatlı bir köpek olacağı şimdiden belli

Istanbul, şişli olduğu için maalesef öyle imkan yok, sanırım olamaz da ? 

Sosyal ağlarda paylaş

tatlı velet ya ancak devasa olacak kaygılarım azaldı biraz. Sanki bodur olacak 25-30kg civarı olacakmış gibi geliyor. 
neyse yola koyulduk bakalım ? Şişli'de tüm çevrem köpekli insanlar. Hatta ev sahibim evi tutarken evli ve köpek sevmeyenlere vermiyorum demişti. Apartmanda her evde köpek var o yüzden iş seyahatleri, tatil konusunda rahat ederim. Park olarak da yakında Maçka var bol bol orada sosyalleşir umarım

spacer.pngspacer.png

spacer.pngspacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

ya kuzenin labrador 35 kg tazı var bir de o da 25 kg. Arada ikisiyle de ilgileniyorum. Sorun değil aslında. Tek korkum böyle devasa akbaş olması ? Sonra elimde değnek ile gezmeyeyim sokak sokak.
Yoksa zaten 30-35 kg istediğim boyutlar. Annesi17kg olduğu için bunun da çok coşacağını sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...