Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

06.02.2021 19:00 FB VS GS

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Bu maça da artık başlık açılmayacaksa yani futbol bölümünü kapatalım baylar ayıptır. 

Bir tarafta efsane 10 numara Mesut'lu Fenerbahçe 

spacer.png

Diğer tarafta efsane golcü Falcao'lu Galatasaray

spacer.png

5 yıldır evimizde yenemiyoruz, son maçta 20 yıllık seriyi bozdurduk, yenersek 6 puan fark olacak, hakem eyyamspor cücü = şartlar X2 için tamamıyla oluşmuş durumda.

Sosyal ağlarda paylaş

Cucu'yle GS ne zaman derbi kazandi cidden bilmiyorum...

Maca gelirsek Fener de Gustavo - Pelkas var mi bilmiyorum, yoksa isiniz zor. Ha oynarlarsa net kitlerler bizim orta saha dandik aslinda bakmayin, Eteboyla Belhandayla olmaz o is. 

Ben acikcasi Besiktas maci gibi yeniliriz diyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

FB'nin Cüneyt'ten şikayet etmesine şaşırdım, en son şikayet edecek takım olmalı ?

Uzun süre sonra maç topiği görmek güzel.

Ben Gustavo'nun son dakika "şakaa" diye sahada olacağına inanıyorum.

Muslera form tutmuş olarak döndü, bu GS açısından büyük avantaj. Defansta iki takım da dökülüyor, ortasahada Mert Hakan'a düşmediği sürece Fener'in üstünlüğü var. Bir de işler sarpa sararsa Fener'in yedekte hamle yapabilecek daha çok oyuncusu var.

GS olara bakınca, Onyekuru hakikaten büyük fark yarattı. Mostafa Mohamed'i son maç girdikten sonra izledim, bir maçla adam işe yarayacak mı olmayacak mı söylemek olmaz. Ama adamın kumaşı çok sağlam imajı verdi bana. Altyapısı çok iyi, bunu belli etti. Hareketlenmesi, pozisyon alışı, oyun okuması, yapmak istedikleri, top sürmesi bile bayağı bas bas "ben futbolcuyum" diye bağrıyordu. En son böyle sahada gördüğüm bir forvette böyle izlenim aldım  (Falcao'yu saymazsak, onun durumu da neden "fayda sağlar mı ilk maçtan bilinmez" dediğimi açıklıyor) hatırlamıyorum. Penaltı atarken bile kumaşını gösterdi. Ama adam maça hazır olacak kadar takıma adapte olmamıştır daha.

GS muhtemelen ilk maçtaki gibi yavaş futbolla az adamla hücuma çıkarak oynayacaktır, FB de Onyekuru'ya geçit vermemek için atağa temkinli çıkacaktır, sonuçta kısır bir maç izleyecez tahminen.

Yalnız şu anda en keyifli muhtemelen Falcao'dur, "Ulan bütün ilk yarı forvetsiz takım izledik tribünden, neyse ki adamlar hem iyi forvet aldı hem de Onyekuru döndü, şimdi biraz iyi atak izleriz" diyordur.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Liebe dedi ki:

Bu maça da artık başlık açılmayacaksa yani futbol bölümünü kapatalım baylar ayıptır. 

Bir tarafta efsane 10 numara Mesut'lu Fenerbahçe 

spacer.png

Diğer tarafta efsane golcü Falcao'lu Galatasaray

onyekuruhattrick.jpg?44c0ef

fixed.

Laraken tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi baroşun direği vurduğu 2-2 biten maç kalmış aklımda ilk yarım saat çılgınca sevinmekten son yarım saat saç baş yolmaktan 20 sene falan yaşlandık o maçta, kaç fenerli kalp krizi geçirdi bilmiyorum.

2 sene önceki 2-2 biten maç da iyiydi bu arada. 

Sosyal ağlarda paylaş

FB'nin defans dörtlüsü GS'ninkinden bile kötü, sırf bu yüzden son yılların aksine daha gollü bir maç izleme ümidim bir tık arttı. Ortasahada da hakikaten Mert Hakan başlıyormuş.

GS'nin ortasahada bu maç mutlaka Etebo lazımdı bence. Neden oynatılmadığını da anlamıyorum adamın, dirençli, ortasahayı toparlayacak adam yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...