Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Valheim

zipzip

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Xenocide dedi ki:

1 kolay da 2 için epey bi ilerleme katetmek gerekiyor sanırım. Bi de şeyden emin olamadım, 2. boss olarak biz Elder bulduk da hani şansa mı bulduk elder'ı yoksa her türlü 2. boss elder mı oluyor? Sağı solu gezsek başka boss'un lokasyonunu gösteren tableti bulabilir miyiz?

yamulmuyorsam ada ada oyun. ilk ada sadece 2. bossun yerini veriyor olabilir. 10a yakın dancın yaptık hep aynı bossu gösterdi. kaynak g.tüm.

Sosyal ağlarda paylaş

dün arcane'le uo'daki hiçbir şeyden haberi olmayan keko heyecanını yaşadık bi tane dungeon'a giricez diye. 8-10 tane iskelet kesip mutlu olduk resmen. dandik pleb bow'larıyla troll indirdik kite'laya kite'laya.

gene dün ben dungeon'ın yakınına spawn point kurarken arcane de geyik avlıyordu. o arada 1-2 tane mob taşlıyormuş bizim evi. bu sabah wooden stake çektim etrafına. sonra ee gelip duvara vurucaklar ne anlamı var diye hendek kazdım bi de etrafına. tam onunla uğraşırken raid geldi, timing gibi timing ????

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

https://steamcommunity.com/games/892970/announcements/detail/3059603085894895512

bi milyon satmış

2 saat önce, eldar dedi ki:

Yaratıklar fazla kolay kesilmiyor mu? İlk boss'u bilmeden summonladım, çulsuz halimizle ok yayla kestik 3 kişi. Forest is coming fena değil ama kite çok kolay genel olarak. Ona bir ayar gelirse iyi olur. Belki sonraki adalar daha tatmin edicidir.

gece soğukta graydwarf brute + shaman + swarm encounter'ına da bekleriz ;))))

Sosyal ağlarda paylaş

Bronze çıkarmak gerçekten ömür törpüsü gibi oyunda. Swamp'ten iron'a geçince rahatladık bi, hızlı hızlı çıkıyo herşey. Oyunda progressionla alakalı dengeler daha oturmamıs haliyle.

Bu arada, Black Forest'taki Trader'a denk gelirseniz, 950 gold'da Megingjord diye bir kemer satıyor. Carry weight'inizi 100 artıran. Es geçmeyin derim.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Gimli dedi ki:

Bronze çıkarmak gerçekten ömür törpüsü gibi oyunda. Swamp'ten iron'a geçince rahatladık bi, hızlı hızlı çıkıyo herşey. Oyunda progressionla alakalı dengeler daha oturmamıs haliyle.

Bu arada, Black Forest'taki Trader'a denk gelirseniz, 950 gold'da Megingjord diye bir kemer satıyor. Carry weight'inizi 100 artıran. Es geçmeyin derim.

araba yapınca rahatladım ben baya. black forests'ın çok içine sokamadım tabi ama gene de main base'e 300-300 taşımaktan iyi her türlü.

yalnız kurt geldi mi tek atıyor. atmasa da 2-3 hp'yle zor kaçıyorum. bi gece sırf onu pwn'lamak için ormana dalıcam sanırım.

yalnız sandık yetiştiremiyorum ya. beam'lerle raflı 3x3 dolap yapmıştım, 2 günde filan doldu. daha yükseğe de çıkartmıyım diyorum yukardakilere yerden ulaşamam diye.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

biz 4-5 kişi girdik oyuna. beni sardı baya keyifli geldi.

Yeni biom keşfetmek, yeni bir materyal alınca "aaa bu da varmıs craftlanabilen" diye şaşırıp sevinmek falan güzel sdasfa

Tek kişi çekilecek çile değil kesinlikle, ekipten bazıları ağaç toplamaya gittiğinde ben evde etleri pişrip, ağaçları kömüre çevirip sonra o komürle tin ve copperları eritmek için sağdan sola koşarken buldum kendimi. 

İş bölümü falan yapıp 2şer 3er kişilik keşiflere çıkmak çok keyifli oluyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

valla araba yapıyorsun . öküz yerine de kendini koşuyorsun . bakır ,kalay v.b. ağır madenleri rahatlıkla taşıyorsun  ama iş bölümü yapayım işleri hızlandırayım diyorsan tabi ekip şart. bence solo takılmaya çok müsait oyun.

Şimdiye kadar hep solo takıldım . Mesela 2 domuzla başladım 13 tane domuz oldu ? madenlerin bol oldugu yerlere ev kurup tezgah atarsan da solo için işler çok rahatlıyor. çünkü orada baya vakit geçiriyorsun . gimli bronze çıkarmak ölüm demiş ama bronze çıkarmada hiç sıkıntı yaşamadım . dediğim gibi zaten bölgeler işaretli. yakınına ev kur ,araba ile base e dön.tamam bitti gitti işte.

Bu arada ilk kez baskın yedim . lan bir kalktım etrafta graydwarf lar vs.. fink atıyor.  evi bırakıp kaç yani o derece.

Sosyal ağlarda paylaş

ben %90 solo oynuyorum. arada arcane'le forvelin geliyor. "şurayı da explore'lıyım, buraya da gideyim"cilik bende pek yok. daha çok base'de sağa sola bina atmayı seviyorum. bi de maden kazıp cart'la onları taşımayı. (ore ve ingot'larla portal kullandırmama şerefsizliği için diyeceklerim var, o ayrı) arabayla rahat oluyor evet de, o arabayı base'e götürene kadar rezil olduk dün forvelin'le sdfgds. bugün yolu bitirdim, 3-4 ingame gün sürdü heralde.

invasion proc'luyor base'de çok takılınca. etrafa duvar çekmen yetiyor. bana swamp tipleri geliyor iskelet + draugr, rahat rahat engelliyor düz wooden stakes.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...