Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clubhouse

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

26 dakika önce, mokoko dedi ki:

üye yaptığınız kişinin profilinde sizin öneriniz ile katıldığı bilgisi oluyor bu arada. tanımadığınız birileri gidip orda düzeni bozarsa sora sizi de banlamasınlar dikkat edin safsadf

Burada bir şekilde üç aşağı beş yukarı birbirimizi tanıyoruz. Ben 20 senedir buradayım ve bu konu başlığı altında neredeyse 10 yıllıktan daha yeni acc olan yok. Beraber UO, DAOC, WoW oynamışlığımız var. Bir şekilde biliyoruz birbirimizi.  
Şimdi bu konuşmalar google’de indeksleneceği için gelenler olabilir. O konuda en az bir kaç bin mesajı olan en az bir yıllık üyeler diye standart koysak zaten çok sıkıntı olmaz. Burada bir kaç senede bin üstünde mesaj atmış adam buradan atılmadıysa çok da sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. 
Aksi halde millet buraya clubhouse davetiyesi için üyelik yapar burayı da bozar. Tabii bu benim fikrim.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada telefon listenizde dahil olan biri app'i indirdiğinde ve invite'ı yoksa invite hakkı dışında da kabul ediyor musun? gibi bir şey çıkıyor ve girebiliyor ancak random sanırım çok alakasız insanları onayıma sunuyor. 

şimdi 2 invite daha geldi. Invite isteyen numarayı dm pls 

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

redditten bir türkten buldum ben, arkadaşlara gitti veremedim de şöyle bir olay var: davetiye olmadan da signup olduğunuzda bazen içerideki bir arkadaşınıza "invite hakkınız kalmadı ama onaylamak istiyor musunuz" diye sorabiliyor. bana birisi için geldi öyle onayladım mesela invitelar bitmiş olmasna rağmen

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, mokoko dedi ki:

ya beyler merak ediyorum neden bu app'e girmek istiyorsunuz? merak mı sırf yoksa invite üzerinden oluyor diye böyle seçkin his mi oluyor nedir?

abi ben de buna çok katılıyorum ya, bizim milletin konuşmasına kesinlikle dayanamıyorum zaten. bilmiş bilmiş konuşan bir sürü insan. bütün girişimciler, kişisel gelişimciler, satışçılar, medyatikler toplanmış gördüğüm kadarıyla. üste para versen girmemeye çalışırım yani. 

bu bizim memleketteki yeni nesil girişimci tayfasına zaten ayrı bi ayar oluyorum, karışık karışık kelimeler kullanıp bir şeyler anlattığını düşünen bi güruh var. "bilmemne holdingdeki görevimde next gen hr analist olarak çalışırken, blockchain teknolojisini kullanarak z kuşağına hitap etme konusunda bir hr akımı yakaladık. bu senkrona artificial intelligence ve machine learning yöntemlerimizi de kattığımızda, eşi benzeri olmayan bir süreç ortaya çıktı." gibi cümleler. evet abi çok iyi yapmışsınız diyebiliyorsun sadece. anlat lan ne blockchain desen sesi çıkmıyor kimsenin, kimse de demediği için aynen devam.

Sosyal ağlarda paylaş

ben tr'den futbol / yabancı invest vs. bakmak için girdim.

tr'de futbol dışında ilgimi çok çeken bir şeyler yok şu an.

mücbir tayfasını sevmiyorum, tanıdık da var.

(genel olarak reklamcı, kreatif kadıköy tayfasından uzak olayım istiyorum ztn.)

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, roket adam dedi ki:

abi ben de buna çok katılıyorum ya, bizim milletin konuşmasına kesinlikle dayanamıyorum zaten. bilmiş bilmiş konuşan bir sürü insan. bütün girişimciler, kişisel gelişimciler, satışçılar, medyatikler toplanmış gördüğüm kadarıyla. üste para versen girmemeye çalışırım yani. 

bu bizim memleketteki yeni nesil girişimci tayfasına zaten ayrı bi ayar oluyorum, karışık karışık kelimeler kullanıp bir şeyler anlattığını düşünen bi güruh var. "bilmemne holdingdeki görevimde next gen hr analist olarak çalışırken, blockchain teknolojisini kullanarak z kuşağına hitap etme konusunda bir hr akımı yakaladık. bu senkrona artificial intelligence ve machine learning yöntemlerimizi de kattığımızda, eşi benzeri olmayan bir süreç ortaya çıktı." gibi cümleler. evet abi çok iyi yapmışsınız diyebiliyorsun sadece. anlat lan ne blockchain desen sesi çıkmıyor kimsenin, kimse de demediği için aynen devam.

güzel özetlemiş levent bey

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...