Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TV Kanallari Top 5

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

teleon bizde sanırım yedinci kanaldı ama neden öyle yaptık hatırlamıyorum. hatta ben yapmış olabilirim, ilk açıldığı gün test yayınını izlemiştim. ilk sıralarda trt’leri kurmuştuk. show tv sekiz sanırım. onuncu star sanırım.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya konuyu okuz gibi acmisim, onu farkettim. Top 5'dan kasit, kumandada hangi numaraya basarsan o kanalin acilmasina gonderme, kalite veya izlenilirlik degil yani.

Ben bayagi hafizama kazimisim, 20 sene onceki televizyonda kayitli ilk 5 kanali hatirladim, onlarin sirasi ilk mesajimdaki de. 

Sosyal ağlarda paylaş

1-Trt1
2-CNNTürk (eskiden trt2)
3-Habertürk (eskiden trt3)
4-NTV
5-Star
6-Show (eskiden kanal 6'ydı. Show 10'daydı. Bizimkiler kanal 6'yı az izliyolar diye showla yer değiştirmişlerdi)
7-Fox(eskiden tgrt)
8-Atv
9-Kanald
10-tv8(eskiden cnbce- ondan da önce teleon)

Ben niye bunu hala hatırlıyorum onu merak ettim şimdi ?

Sosyal ağlarda paylaş

daha videoya basmadan hbb jingle yankılandı kafamda artık kaç kere duyduysam lol. akşama doğru da iyiydi.

bunu hatırlıyor musunuz? ahah çok iyiydi.

vefat etmiş geçen yıl ayşegül atik, huzur içinde uyusun.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Televizyonun ailecek izlendiği KabloTV'nin olduğu zamanlar şu şekilde gidiyordu:

1) TRT1
2) TRT2
3) TRT3
4) ATV
5) STAR
6) KANAL D
7) SHOW TV

Sonrasında ise NTV ile birlikte haber kanalları geliyordu. Digiturk zamanı sıralamalar uçup gitmişti.

O değilde hava durumu ve kar tatili haberi görmek için teletext'i açmayan var mıydı? ?

mzAylAsUV640smee-636576620278174729.gif

Kar tatili sayesinde evde bütün gün Ultima Online oynayabilsek hayallerinin olduğu güzel günler ?

Şimdi televizyonu nadiren açıyorum. İnternet her anlamda yerini aldı, izlenecek kanal kalmadı bide tabi...

Sosyal ağlarda paylaş

Oglen sonrasi cocuk kusagini hep kacirdim, haftasonlari sabahin korunde kalip izlerdim cizgi filmleri. Hatirladigim kadariyla bizde;

1 - Trt1, 2 - Trt2, 3 - Trt3, 4 - Trt4, 5 - Star 1, 6 - Kanal 6, 7 - HBB(sonra Kanal D), 8 - Show, 9 - HBB, 10 - Teleon diye gidiyordu. Kabloluya gecince, diger kanallar bu siralamanin arkasina geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...