Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC donanım temizleme

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

9 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

Ben işyerinde çalıştığımı bilg firmasına vereceğim bugün. 200 tl’ye temizlik + termal macun yenilemesi falan yaparız dediler. Lüzumsuz belki ama, 4 senedir hiç bakım yapılmadı (ben 2 kere hava tuttum komprasörle). Bilen birisi açıp yapsın istedim, ben hiç anlamıyorum. 

200 lira verilir mi abi bi hava tutmaya deli misin?

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

Ben işyerinde çalıştığımı bilg firmasına vereceğim bugün. 200 tl’ye temizlik + termal macun yenilemesi falan yaparız dediler. Lüzumsuz belki ama, 4 senedir hiç bakım yapılmadı (ben 2 kere hava tuttum komprasörle). Bilen birisi açıp yapsın istedim, ben hiç anlamıyorum. 

jafkgdsmng çok güzel işmiş lan. şundan 200 tl isteyen adam "bilen birisi" değildir yalnız, şu telefonculardaki ayakta silkelemeye hazır bekleyen ABİler var ya, net onlardandır 

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide ve Borlach, ilginç adamlarsınız.

"Bilen birisi" değildir demiş bir de bay çok bilen. 

KAsayı verdiğim firma, işyeri olarak hizmet aldığımız, büyüklü küçüklü kurumsal müşterilere hizmet veren büyük bir donanım ve yazılım firması, ve işyerine gelip birkaç parça bırakacaklardı gelmişken alırız yarın getiririz dediler ama olsun, Xenocide için "sadajkshf" o yüzden önemli değil. Çünkü en iyisini o bilir. Şakasını da mutlaka yapar.

İşyerinde basınçlı komprasör var, "hava tutmaya" olsa kendim de tutardım, daha önce de tuttum.

Kasanın içini komple söküp parçaları temizleyecekler ve termal macunları yenileyecekler, kendim yapmak istemiyorum. Umarım bu kararımla sizi derinden yaralamamışımdır. Bundan sonra paramı nasıl ve neye harcayacağımı önce size sorarım.

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 ay önce termal macun, temizlik diye kasayı açtım. Kazmalığım sonucu işlemcinin fanını geri takarken tornavidayı fazla bastırmaktan anakartı pert ettim. En azından herhalde sebebi budur diye tahmin ediyorum. Çünkü vida biraz yalama olmuştu üstten bastırdım.

Daha önce de termal macun yapmışlığım vardı üstelik, işlemci fanına bulaşmam hatam oldu. Güvenilir bir yere 200 lira vermeyi göze alırım şu anda. Bence hatta bu tarz ayak işi hizmeti veren güvenilir yer eksiği var.

Sosyal ağlarda paylaş

37 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Xenocide ve Borlach, ilginç adamlarsınız.

"Bilen birisi" değildir demiş bir de bay çok bilen. 

KAsayı verdiğim firma, işyeri olarak hizmet aldığımız, büyüklü küçüklü kurumsal müşterilere hizmet veren büyük bir donanım ve yazılım firması, ve işyerine gelip birkaç parça bırakacaklardı gelmişken alırız yarın getiririz dediler ama olsun, Xenocide için "sadajkshf" o yüzden önemli değil. Çünkü en iyisini o bilir. Şakasını da mutlaka yapar.

İşyerinde basınçlı komprasör var, "hava tutmaya" olsa kendim de tutardım, daha önce de tuttum.

Kasanın içini komple söküp parçaları temizleyecekler ve termal macunları yenileyecekler, kendim yapmak istemiyorum. Umarım bu kararımla sizi derinden yaralamamışımdır. Bundan sonra paramı nasıl ve neye harcayacağımı önce size sorarım.

niye triggerlandı ki şimdi bu adam 

Sosyal ağlarda paylaş

ya birisi için basit olan bir işlem diğeri için olmayabilir, başkaları da yazmış zaten hasar verdiklerini tak çıkar sırasında. 2000tllik risk olmasın, kafa da rahat etsin diye birisi 200tl vermiş olabilir. o kadar abartı birşey değil, format atsın diye adam çağırmamış lol.

ben de kart tak çıkar yaparım mesela ama macun yenileme denemedim, bir tık fazla hassasiyet ve uğraş lazım ona.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 18.01.2021 at 10:53, sipeyskeyk dedi ki:

Sana en fazla 20 TL + Bir paket malbuş veririm. Takla da atarsan 50 TL'ye çıkarabilirim. 

Bu arada klavyeyi söküp temizledim, yorumsuz paylaşıyorum asfas

G0Er692.jpg?1

JvJlVwT.jpg?1

ne kadar sürdü. ben de istiyorum bunu fakat müthiş üşengecim.

Bir de neden kasa temizlerken süpürge ile çekmek yerine üflüyorduk?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...