Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wild Terra 2

omersem

Öne çıkan mesajlar

O kadarcık olcak yaa sonucta developer yardımı ?binek hemen gelmesi. Bu arada binek işi kolay domuz tameleyip 20 lvl yapınca üstüne binebiliyosun. Şehir evet 1 tane ama haritada çok vendor var. Bu arada zaman geçtikçe yeni ve zorlu şartları olan bölgelere geçiş başlayacak. İsteyen geçecek isteyen geliştkten sonra. Castle siege 4. Haritada olacak mesela. Gibi gibi gibi herkesi guilde bekliyorum arkadaşlar. 2. Günün şafağında kurmuş olmayı planlıyoruz. ? ELDERS

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

On January 26th, at 9:00 am PST, the progress will be cleared before launching Early Access! From that moment, owners of all access packs will be able to start playing without wipes.

Attention! The game will launch on Steam Early Access on January 28 at 9:00 am PST, and all current packs will no longer be available for purchase. Hurry up now to get unique rare rewards!

zenginler başlıyor yarın

Sosyal ağlarda paylaş

xsolla'yı twitch de kullanıyor diye biliyorum aslında. garip olmuş garantinin öyle bir şey yapması. bir de şu anki paketler satılmayacak deniliyordu. belki alternatifini yaparlar ama. 

bu arada hiç pvp yapamadım oyunda adam akıllı. sadece mezarda biri yanlışlıkla vurdu bana, ben de ona daldım ancak o ? biraz hantal buldum pvp'yi. çünkü saldırı animasyonları sırasında sabit duruyorsunuz. koşarken kılıç sallayayım ok/taş atayım yok. hele ki heavy armor giyiyorsanız attack speed penalty yüzünden tam bir tospağasınız ? 

Sosyal ağlarda paylaş

Mantık farklı. İlk adadan sonraki adaya nasıl geçtiysen. Bu adadan da daha zorlu şartları olan adalara yani realmlere geçişler olacak. İsteyen geçecek gelişmesi gereken kalacak. Sezon olayı yani. Haa ne zaman gelir nasıl olur bilemem. Ama kurgu çok iyi bence. Daha az kaynak hava şartları dungeon zorlukları v.s. Daha zorlu olacak. Sağlam kaynak topşamış guildlerin ayakta kalması amaç. Umarım planlanan duyurular hayata geçer. 

Sosyal ağlarda paylaş

oyun baya early accessde daha ya. gelişmesi gereken çok konu var. wipe öncesinde 60-70 ping alıyordum. kalabalığı kaldıramadı sunucular.

benim asıl endişem. oyunu yapanlar büyük bir firma değil. toplanan para da çok bir şey değil. az bütçe ile çok işler yapmaları gerekiyor. yapabilirler umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

44 dakika önce, Oce4n dedi ki:

oyun baya early accessde daha ya. gelişmesi gereken çok konu var. wipe öncesinde 60-70 ping alıyordum. kalabalığı kaldıramadı sunucular.

benim asıl endişem. oyunu yapanlar büyük bir firma değil. toplanan para da çok bir şey değil. az bütçe ile çok işler yapmaları gerekiyor. yapabilirler umarım.

Evet, oyunu satarlarsa ancak olur o da. Ben de ilk tepkileri merak ediyorum o yüzden. Gerçi UO da küçük bir ekipti diye biliyorum ama işin teknik kısmı hakkında pek bir fikrim yok.

Sosyal ağlarda paylaş

95 tl olarak belirdi.

Nedir şimdi, ben bu 1 tane armor yapcam diye yarım saat craft bekleme işinden falan bi tiksindim ama oyundaki etkisi ne derece? Mining yapıcam, mineları ingota çevircem diye 5 dk beklicem, 1 armor torso 10 ingot isticek, sırf torso yapcam diye 2 saat beklicek miyim böyle mi oyun gerçekten asdf 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...