Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Bulamıyorum

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

Competitive arıyorsun ama yine de Doom eternal önericem. Ratatata Ratata gitmek için 10 numara oyun.

Ortam, müzikler, düşman çeşitliliği, tadında zorluk falan cidden çok güzel oyun olmuş..

Onun dışında MOBA ve BR zehrini vücuttan ne kadar hızlı atabilirseniz o kadar iyi. Ara sıra insanın canı çektiği oluyor, girip 1-2 saat stres atarsınız ama binlerce saat gömmek artık bana saçma gelmeye başladı.

Sosyal ağlarda paylaş

bana da adam öldürmenin bir anlamını az da olsa ihtiva eden fps önerin. karşımıza çıkan her şeyi taramadığımız, pelte gibi her hareket edenin peşinden koşmadığımız, gerçekçi olan bir şeyler. fps ye dönmek istiyorum ama güncel örnekler çok leş. 

Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, Gungor dedi ki:

bana da adam öldürmenin bir anlamını az da olsa ihtiva eden fps önerin. karşımıza çıkan her şeyi taramadığımız, pelte gibi her hareket edenin peşinden koşmadığımız, gerçekçi olan bir şeyler. fps ye dönmek istiyorum ama güncel örnekler çok leş. 

squad

Sosyal ağlarda paylaş

day of infamy ben geçen yıla kadar oynuyordum aktif, 2-3 tane full server oluyordu baktım 30 gün average 150 playa diyo gayet oynanır rahat prime time EU. hatta yükleyesim geldi. hiç sotesiz full aksiyon 20 25 kill streak yapıyodum üstün fps skillerimle. aralarında en güzeli o bence ama populasyonu en düşük de o maalesef ? 

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...