Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Bulamıyorum

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

hacılar, sorum şu:

-csgo, siege, bf, kolofdati olmayan (son ikisine özellikle para kazandırmak istemiyorum)

-modern military

-pvp

-battleroyale ve/veya overly realistic (düşmanı göremeden tek kurşunla öldüğün, sonra 2km koşup bi daha öldüğün) olmayan

-bi zahmet de community'si olan (yarısı dünyanın öbür ucunda olan 10 kişilik, içinde tumbleweed'ler yuvarlanan server'lar olmasın)

fps oyun arıyorum.

squad'ı aldım en son, beğendim genel olarak da realistik'likten patlıyor. böyle kafa dağıtmalık girip taraya taraya gideyim istiyorum.

discord'da da sorduydum geçen gün, insurgency sandstorm çıktı en yakın da onu da çok oynayan yok gibi, steam günlük 4k gösteriyordu.

var mı tavsiyeniz?

Sosyal ağlarda paylaş

abi öyle evet. csgo'yla siege'de saçma sapan burst pattern ezberleyip ona göre kompanze eden, iki pixel genişliğinde kapı aralığından hedşat atan tiplerle ve suka blyat'çılarla uğraşmak istemiyorum.

cod ve bf'e de para kazandırmak istemiyorum işte.

yokluktan overwaç'a girip arcade oynuyorum abi, tabip derdime bi çare bul =(

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

aynı topikten ben de açmıştım aylar önce. kasmadan adam vurayım ölünce canlanıp yine vurayım falan. o dediklerin için en iyisi kolofdati su götürmez. tertemiz tdm hala oynuyorum hayvan gibi. o ara ekran kartı kaldırmıyodu kolofu sonra upgrade edince bastım direk.

neyin tribi bu para kazandırmayalım falan onu da anlamadım. böyle şeylerle ömür geçmez kıl mısın abi. neyin idealizmi. blizzarda da kazandırmayaydın.

insurgency çok benziyo kolofa bu arada sadece daha realistik. ben ilk karantinada oynadım baya vardı oynayan baya güzel o da. aç onu dene patlaksa refund edersin. 

kolof abi. piyasada boktanından iyisinden bütün fpsleri oynadım. en iyisi kol of.

cs.go diyenleri direk engelle. aksiyon oyunu önerenlere time commando oyna demekten farkı yok.

topiği de buldum bi bak. baya benziyor triplerimiz.

https://forum.paticik.com/topic/8993526-online-fps-onerisi/

bonec bi oyun önermişti o topikte iron sight diye. free oyun o yüzden kalitesi düşük ama bir kolofdati bu kadar güzel tokatlanır. nerdeyse aynısını yapmışlar. bi bak istersen ben oynadım bi 20 saat asd

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

12 dakika önce, Black-ice dedi ki:

bonec bi oyun önermişti o topikte iron sight diye. free oyun o yüzden kalitesi düşük ama bir kolofdati bu kadar güzel tokatlanır. nerdeyse aynısını yapmışlar. bi bak istersen ben oynadım bi 20 saat asd

ironsight'ın fişini çektiler abi ? ben de köpeğiydim, bu mesajı görüp arayacak arkadaşlara maalesef diyeyim

bliksem tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Black-ice dedi ki:

neyin tribi bu para kazandırmayalım falan onu da anlamadım. böyle şeylerle ömür geçmez kıl mısın abi. neyin idealizmi. blizzarda da kazandırmayaydın.

abi seni trigger'layan şeylerle beni trigger'layan şeyler farklıdır, "x'e de para kazandırma o zaman lelele" diye karşılaştırılacak şey değil. kolof'ta böyle acayip bi iticilik var. tam adını koyamıyorum da hani şöyle söyliyim, bedava olan warzone'da rumble modu vardı, 2-3 hafta onu oynadım yazın evde yatarken. dlc'ydi mtx'ti bi kuruş para vermedim ama gene de "ulan adamlar 'x milyor kişi oynuyor hehe' diye övünürken ben de bu sayının içinde olucam ?" diye rahatsız oldum yani öyle bir sevmemek. blizz o kadar rahatsız etmiyor açıkçası. polish nedir, nereye atılır diye bakmak için bile alınır, en kötü "eskiden çok severdim ama şimdi nefret ediyorum 'neydin noldun reeee' demek için oynuyorum" diye bahanesi de hazır ;))))

baya aynı şeyi aramışız bu arada evet. kodofdaty mu çözdü seni şimdi =(

2 saat önce, Silphatos dedi ki:

4,478 Hours played

bi oyun var hesabımda, onu öneririm adını yazmıomö asd

ayylmao

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ama evet yani hem bizim diskort'ta, hem burda, hem 1-2 yabancı gamingli discord kanalında sordum, yok yani ennn fazla insurgency sandstorm çıkıyor çıka çıka. günlük 4k çok az gibi geliyor ama ya. kolof'layacağım gibi mecburen =(

ya da aynı moddayken oynayacak başka bişey bulucam fps olmayan =/

Sosyal ağlarda paylaş

ya o geyiğine dedim. böyle şeylere takılmak bana gereksiz geliyo. sistem bu yani napayım. bi tane ömrümüz az vaktimiz var oynar geçerim.

herifler iğrenç bu arada onun farkındayım. hele bi battle pass çıkardılar son. direk düşürdüğün her ödül bo:cold war'a gidiyo. oyun yoksa hiçbi işe yaramıyo. ? iğrenç şerefsiz mahlukatlar. en sevdiğim şey battle passden silah çıkarmaktı yapamıyorum artık. param olsun onu da alıcam. valla uğraşamam.

ama her fpsyi oynadım. hiçbirinde bu kadar detaylı silah modlama yok hiçbirinde buradaki vuruş hissi yok. hitmarker hissiyatının falan çoktan bağımlısı oldum zaten. 

Sosyal ağlarda paylaş

operatör düşürünce işte 6 ayda bir falan kurban kesiyosun direk zaten. ben de çok para bastım op almak için.

aynen bence de en kötü yanı bazen ateş bile edemeden ölüyosun. o kadar oynadım çok geliştiremedim kendimi illa bi rushlayasım geliyo. ama yine de en sevdiğim ikinci oyun diyebilirim çok detaylı çok iyi ortamı gerginliği falan.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Black-ice dedi ki:

aynı topikten ben de açmıştım aylar önce. kasmadan adam vurayım ölünce canlanıp yine vurayım falan. o dediklerin için en iyisi kolofdati su götürmez. tertemiz tdm hala oynuyorum hayvan gibi.kolof abi. piyasada boktanından iyisinden bütün fpsleri oynadım. en iyisi kol of.
cs.go diyenleri direk engelle. aksiyon oyunu önerenlere time commando oyna demekten farkı yok.

dur bonec bi wot yazsın neden cs go oynanması gerektiğiyle ilgili ondan sonra bakalım

-selam strateji oyunu arıyorum ne önerirsiniz?

-bonec: csgo ya da total war

wot'un kralını da fanboi'luğun kralını da sen yapmışsın bana bişi kalmamış.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...