Jump to content
Loex

Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

Öne çıkan mesajlar

§ 26 Feb 2021, 08:20

Eyvah iletisim kurmaya calisiyorlar fsdfdfg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Feb 2021, 08:22
3 saat önce, Asteroth dedi ki:

Hahahahahahahaha Cin sevdalisi arkadas sansurden mi sikayet ediyor?

ahaahahaha guldum buna

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Feb 2021, 08:57

im a donkey

lan benimki niye ingilizce?

sardalya tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Feb 2021, 09:01

Çok komikmiş kardeş

10/10 espri

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Feb 2021, 09:06

我是驴子 

sdsjdn ciddi ciddi adama laf anlatmaya çalışıyorsunuz olm kendinize gelin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Feb 2021, 09:21
2 saat önce, Loex dedi ki:

senin anlayışın kıt

kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. Saygı ile korku kardeştir. 

Ben diyorum ki herkes istediği gibi yaşasın kimse kimseye karışmasın. Ben adam .ükünü kesti peruk taktı diye neden saygı duyayım ?

toplanıp bide bunu normalmiş gibi göstermeye çalışamazlar TRAVESTİ veya QUEER ile normal erkek veya kız çocuğu nu aynı diyemezsiniz. Bu gerizekalılıktan başka bir şey olmaz. Kadın ve Erkek ile insan ırkı yaşamaya gelişmeye devam edebilir. Travesti Gay Queer başka ne varsa sadece bunlarla medeniyet kurulamaz. Bunlar her türde olan hastalıklardan veya zevk için yapılan aktivitelerden başka bir şey değil.

abi forumda böyle bir işid zihniyetli nasıl barınabiliyor ya? Bu adam kafa keser, tecavüz eder. Şaşmaz bak çok net bu zihniyet. Şundan bir farkı yok 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Feb 2021, 09:24

Abarttın sen de

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Feb 2021, 09:50
2 saat önce, Loex dedi ki:

toplanıp bide bunu normalmiş gibi göstermeye çalışamazlar TRAVESTİ veya QUEER ile normal erkek veya kız çocuğu nu aynı diyemezsiniz. Bu gerizekalılıktan başka bir şey olmaz. Kadın ve Erkek ile insan ırkı yaşamaya gelişmeye devam edebilir. Travesti Gay Queer başka ne varsa sadece bunlarla medeniyet kurulamaz. Bunlar her türde olan hastalıklardan veya zevk için yapılan aktivitelerden başka bir şey değil.

Bence bu ışid kafası değil ya, klasik kendimi ifade edersem toplum beni dışlar, o zaman hastalık demeliyim kimse anlamamalı ben bu olmamalıyım endişesi. Yani adam büyük ihtimalle ya gey ya trans falan aslında ama inanılmaz bi bastırılmışlık var ve ortaya çıkmasından korkuyor, kendi duygularından korkuyor falan. Üzücü bi durum aslında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...