Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

Loex

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Loex dedi ki:

senin anlayışın kıt

kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. Saygı ile korku kardeştir. 

Ben diyorum ki herkes istediği gibi yaşasın kimse kimseye karışmasın. Ben adam .ükünü kesti peruk taktı diye neden saygı duyayım ?

toplanıp bide bunu normalmiş gibi göstermeye çalışamazlar TRAVESTİ veya QUEER ile normal erkek veya kız çocuğu nu aynı diyemezsiniz. Bu gerizekalılıktan başka bir şey olmaz. Kadın ve Erkek ile insan ırkı yaşamaya gelişmeye devam edebilir. Travesti Gay Queer başka ne varsa sadece bunlarla medeniyet kurulamaz. Bunlar her türde olan hastalıklardan veya zevk için yapılan aktivitelerden başka bir şey değil.

abi forumda böyle bir işid zihniyetli nasıl barınabiliyor ya? Bu adam kafa keser, tecavüz eder. Şaşmaz bak çok net bu zihniyet. Şundan bir farkı yok 

Sosyal ağlarda paylaş

toplanıp bide bunu normalmiş gibi göstermeye çalışamazlar TRAVESTİ veya QUEER ile normal erkek veya kız çocuğu nu aynı diyemezsiniz. Bu gerizekalılıktan başka bir şey olmaz. Kadın ve Erkek ile insan ırkı yaşamaya gelişmeye devam edebilir. Travesti Gay Queer başka ne varsa sadece bunlarla medeniyet kurulamaz. Bunlar her türde olan hastalıklardan veya zevk için yapılan aktivitelerden başka bir şey değil.

Bence bu ışid kafası değil ya, klasik kendimi ifade edersem toplum beni dışlar, o zaman hastalık demeliyim kimse anlamamalı ben bu olmamalıyım endişesi. Yani adam büyük ihtimalle ya gey ya trans falan aslında ama inanılmaz bi bastırılmışlık var ve ortaya çıkmasından korkuyor, kendi duygularından korkuyor falan. Üzücü bi durum aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

konu şu şekilde devam etmeliydi.

Hani süper demokratiksiniz tüm insanları kucaklıyosunuz en uçlara bile anlayışlı yaklaşıyorsunuz çok medenisiniz ya.

Ben diyorum ki çinin bir çok konuda batıdan üstün olduğunu düşünüyorum bu bu sebeplerden dolayı.

Biri çıkıp demiyor ki hayır batı daha üstüne şu şu sebeplerden dolayı vay efendim müzik de edebiyatta şöyle iyi teknolojide öncü falan deseniz eyvallah

bu konular üzerine tartışabilsek çok hoştu

ben sırf bunu dedim diye doğu perinçek oldum çomar oldum eşşek oldum. 

Kadın kıyafetiyle ortada dolaşan 190 lık adamı hoş görüyorsunuz bu normal diyosunuz. Çin üstün deyince hindistanlı japon gibi 

hemen populer konular üzerinden kendi seviyenizde cevaplar veriyorsunuz. Allaha şükür bunları tartışabilecek reel arkadaşlarım var.

konu kapansın bence de siz hepiniz süpersiniz hepiniz çok zekisiniz en orijinal sizsiniz 

Sosyal ağlarda paylaş

Konu kendi kendini trollemiş gibi.

Ülkenin komünizme geçişini kültürel devrim demek ne kadar doğru ? Komünizm bir kültür mü ?

.Biri çıkıp demiyor ki hayır batı daha üstüne şu şu sebeplerden dolayı vay efendim müzik de edebiyatta şöyle iyi teknolojide öncü falan deseniz eyvallah

bu konular üzerine tartışabilsek çok hoştu

ben sırf bunu dedim diye doğu perinçek oldum çomar oldum eşşek oldum. 

Kadın kıyafetiyle ortada dolaşan 190 lık adamı hoş görüyorsunuz bu normal diyosunuz. Çin üstün deyince hindistanlı japon gibi 

İlk dediğin konular üzerinde ki üstünlükleri sıralayıp bunlarla tartışmak isteyen varsa tartışta  ,olayı Queer'e kadar anlamsız biryere  bağlamak ilginç olmuş

Normal olmayan nedir ? Çoğunluğa aykırı davranan , düşünen. Farklı düşünenlere bireysel sınırlar korunduğu sürece saygı duymak gerekir.

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Loex dedi ki:

Şu tarz yorumlarla zaten kendini "düzgün şekilde tartışılabilecek bir insan" kategorisinden çoktan çıkarttığın için serzendiğin gibi insanlar senin argümanlarına karşı argümanlarla cevap vermiyor. Karşı argümanlarını buna değecek zihin yapısındaki insanlara sunmayı tercih ediyorlar.

Umarım ileride biraz yontulur, biraz insanlıktan, medeniyetten nemalanırsın. Ama sana kendine bolca yatırım yapmanı, biraz okumanı, fikir belirttiğin konularda biraz düşünmeni tavsiye ederim.

Eğer kimsenin kimseye saygı duymasının zorunlu olmadığını düşünüyorsan kimsenin sana saygı duymasının da gerekmediğini alt çıkarım olarak benimsemiş olman gerekiyor. O zaman buna kızma hakkın olmaz. Bu durumda bu kadar dar fikirlerin olduğu sürece insanlar neden sana saygı duymuyor, neden böyle tepki vermiş onu irdeleyebilirsin. Bu sorunun cevabı dışarıda değil, kendi içinde.

Sosyal ağlarda paylaş

Tr_Mao44 yapacam nickimi bi daha banlanırsam adadadadsd 

9 saat önce, Rewendor dedi ki:

Şu tarz yorumlarla zaten kendini "düzgün şekilde tartışılabilecek bir insan" kategorisinden çoktan çıkarttığın için serzendiğin gibi insanlar senin argümanlarına karşı argümanlarla cevap vermiyor. Karşı argümanlarını buna değecek zihin yapısındaki insanlara sunmayı tercih ediyorlar.

Umarım ileride biraz yontulur, biraz insanlıktan, medeniyetten nemalanırsın. Ama sana kendine bolca yatırım yapmanı, biraz okumanı, fikir belirttiğin konularda biraz düşünmeni tavsiye ederim.

Eğer kimsenin kimseye saygı duymasının zorunlu olmadığını düşünüyorsan kimsenin sana saygı duymasının da gerekmediğini alt çıkarım olarak benimsemiş olman gerekiyor. O zaman buna kızma hakkın olmaz. Bu durumda bu kadar dar fikirlerin olduğu sürece insanlar neden sana saygı duymuyor, neden böyle tepki vermiş onu irdeleyebilirsin. Bu sorunun cevabı dışarıda değil, kendi içinde.

yav herhangi birisi bana saygı duysun diye bi derdim yok zaten banane. Hiçbiriniz gerçek değilsiniz canım sıkıldıkça yazıyorum işte. yanarak ölsen banane 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...