Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

Loex

Öne çıkan mesajlar

18 saat önce, Loex dedi ki:

doğal falan değil ben eşşeğim olmak queer olmak saçmalama doğada yeri yok. Zevk için yapana en ufak lafım yok bunu normal karşılamak SAÇMALIK travestiler queerler bi araştır bakalım akıl sağlıkları ne kadar yerinde. Araştır bakalım intihar oranları ne kadar yüksek.

zevk için ardını dövdürüne veya damacana ile ilişki gireni suçlamak yanlış bence ama bunu normalleştirmek.

Tamamen batının doğum kontrol oyunu başka bir şey değil

kadınla erkek bile seks dışında bir arada olmamalı bence.

bu postumu resmen bir mod girip vs değiştirmiş 

doğal falan değil ben "eşşeğim"

bu düpedüz adilik kim değiştirdiyse 

insanların mesajlarıyla nasıl oynarsınız lan bu nasıl yavşaklık

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Loex dedi ki:

Senin insanların yaşayış şekline saygı duymayıp "ben eşşeğim" yaftası vurabilmen kadar yavşaklık değil 

Sosyal ağlarda paylaş

senin anlayışın kıt

kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. Saygı ile korku kardeştir. 

Ben diyorum ki herkes istediği gibi yaşasın kimse kimseye karışmasın. Ben adam .ükünü kesti peruk taktı diye neden saygı duyayım ?

toplanıp bide bunu normalmiş gibi göstermeye çalışamazlar TRAVESTİ veya QUEER ile normal erkek veya kız çocuğu nu aynı diyemezsiniz. Bu gerizekalılıktan başka bir şey olmaz. Kadın ve Erkek ile insan ırkı yaşamaya gelişmeye devam edebilir. Travesti Gay Queer başka ne varsa sadece bunlarla medeniyet kurulamaz. Bunlar her türde olan hastalıklardan veya zevk için yapılan aktivitelerden başka bir şey değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Transseksüller gerçekten fantezi olsun diye cinsiyet mi değiştiriyor sence? SGK'nın bu fantezinin masraflarını karşılayabildiğini duymak seni şaşırtabilir öyleyse. İran'da bile yasal olduğunu duyunca ah batı vah batı diye kafanı duvarlara vurabilirsin.

Hadi Batı karşıtıyım diye kendini kandırıp Batılı eşcinsel karşıtlarının argümanlarını satmaya çalışmanı sana acıdığımdan mazur görebilirim ama cehaletine de bir yerde dur demek lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

16 dakika önce, Loex dedi ki:

senin anlayışın kıt

kimse kimseye saygı duymak zorunda değil. Saygı ile korku kardeştir. 

Ben diyorum ki herkes istediği gibi yaşasın kimse kimseye karışmasın. Ben adam .ükünü kesti peruk taktı diye neden saygı duyayım ?

Olm hem bunları söyleyip hem devlet sansürüne eyvallah diyorsun. Devleti lgbt yönetse de öyle diyecek misin? Acayip ikiyüzlüsün ya. 

Sosyal ağlarda paylaş

12 dakika önce, neutrino dedi ki:

Olm hem bunları söyleyip hem devlet sansürüne eyvallah diyorsun. Devleti lgbt yönetse de öyle diyecek misin? Acayip ikiyüzlüsün ya. 

devlet sansürüyle bunun ne alakası var birader. Devlet ne demek sen onu biliyormusun ?

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Loex dedi ki:

hangi mod yaptı bilemem ama"ben eşşeğim" o posta verilebilecek en hafif cevap.

Sosyal ağlarda paylaş

16 dakika önce, eldar dedi ki:

Transseksüller gerçekten fantezi olsun diye cinsiyet mi değiştiriyor sence? SGK'nın bu fantezinin masraflarını karşılayabildiğini duymak seni şaşırtabilir öyleyse. İran'da bile yasal olduğunu duyunca ah batı vah batı diye kafanı duvarlara vurabilirsin.

Hadi Batı karşıtıyım diye kendini kandırıp Batılı eşcinsel karşıtlarının argümanlarını satmaya çalışmanı sana acıdığımdan mazur görebilirim ama cehaletine de bir yerde dur demek lazım.

hiç şaşırmadım sgk bile karşılıyomuş daha ne isteyebilir bi travesti ? bide önünden geçerken eğilip saygı mı duyalım ?

travesti meraklısı çok erkek var onlarla ne yapıyorlarsa yapsınlar. 

sen kimsinki başka herhangi birine acıyabiliyorsun ne büyük ahmaklık bu 

iranda yasal olduğunu dünyanın en iyi trans ameliyatlarının yapıldığını biliyorum konumuz o değil.

sen neden bu kadar çok batıyı savunuyosun jurgen mi adın hayırdır

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, Loex dedi ki:

devlet sansürüyle bunun ne alakası var birader. Devlet ne demek sen onu biliyormusun ?

Off sen kesin devleti kutsal bisey falan olarak goruyorsundur? Devlet dedigin bi grup insanin bi araya gelip olusturdugu kurumlar butunu, amaci bu grubun daha iyi sartlarda yasamasini saglamak temelde, ama bizdeki gibi devlete canim feda diyen ahmaklar oldukca dunyada tabi isler degisiyor. 

Alakasi surada; farzet ki bu ulkede lgbt cogunlukta, devletin de yonetimi bunlarda, simdiki akp'nin yerinde lgbt oldugunu dusun, onlarin aldigi kararlari da, yaptiklari sansurleri de ayni kararlilikla destekleyebilir misin? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...