Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Takasla Alınık LGA 1200 Anakart + DDR4 2X8 GB Ram veya Ryzen Sistem,

darkageman12

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Merhaba

2016 yılından beri sorunsuz kullandığım 3 lü sistemi MATX LGA 1200 Anakart ve 2x8 GB Ram ile takas etmek istiyorum çünkü i5 10400f satın aldım.

i5 4690k işlemci kutusu, fanı ve içeriği ilk günkü gibi durmaktadır.

MSI Z97 PC MATE anakart kutusu, arka plakası durmaktadır. 2016 yılında 3 pini yamulmuştu orjinal servisine gönderip 25$+ KDV ödeyip tamir ettirdim. O zamandan beri kullanıyorum hiç bir problemi yoktur. Servis kağıdı mevcuttur istenirse onu da teslim ederim.)

Kingston HYPERX BEAST T3 CL9 1600 MHZ 2X8 GB Ram = Ömür boyu garantili, koyuncu bilişime sordurdum üretimi bitse bile veya değişim yapılamıyorsa ücret iadesi yapılıyormuş. Fotoğraf olarak da ekledim.

+250-300 TL arası Nakit de verebilirim. ( Anakarta bağlı olarak )

Ürünlerimin faturası mevcuttur fakat işlemci ve anakartın garantisi bitmiştir.

Ryzen Sistem takaslarına da açığım. Karşılığında bu 3' lüyü ve yanında i5 10400F faturalı, kutusu hiç açılmamış 2.5 haftalık ve 250-300 TL nakit verebilirim.

İstanbul içi elden takas tercihimdir.

işlemcimi sıvı soğutma ile kullanıyorum aldığımdan beri 4.3 ghz hızında 1.295 voltajda çalışıyor. Maksimum yükte 62 dereceyi geçmiyor.

PM atarak takas tekliflerinizi iletebilirsiniz.

Saygılar.

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

Abi donanım da ölücü çok satmaya uğraşmak istemiyorum direk takasa koydum o yüzden. Zaten orta halli bir anakart ile ram 1600-1900 TL arasına denk geliyor 0 olarak. Ben 2.el ürün arıyorum yani bunları satmaya çalışsam en maks edeceği 1.500 TL olur + 300 de ben peşin veriyorum 1800 TL zaten kafadan. Bakalım olmadı kalır abi yapacak bir şey yok. ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...