Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan Exiles

Yabgu

Öne çıkan mesajlar

fo76’da var mesela, bütün binayı blueprint olarak kaldırıp sonra geri koyabiliyorsun, inv’de de yer kaplamıyor. building budget’ta kalıyor inşaat. öyle binamı haritanın bşka bir yerine taşımıştım uğraşmadan.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 16.10.2021 at 22:47, sylvanas dedi ki:

paket gelsin bakim fiyatlama aynı olursa alır başlarım. çok hoşuma gitti tema. sakson ftw olur dönerim.

1 saat önce, Sam dedi ki:

fo76’da var mesela, bütün binayı blueprint olarak kaldırıp sonra geri koyabiliyorsun, inv’de de yer kaplamıyor. building budget’ta kalıyor inşaat. öyle binamı haritanın bşka bir yerine taşımıştım uğraşmadan.

Siz yetkili bir abiye benziyonuz, bu Conanda sub varmı? max lvl 60mı ve çok uzun mu sürüyor olması? hala aktif oynuyormusunuz?

hile falan yapıyormuş Çinli ve Ruslar bu nasıl etkiler bizi? Tek oyunculu da oynanıyormuş, istediğin zaman single kasıp sonra mmoya dönübiliyozmu yani?

Sosyal ağlarda paylaş

Yok alip oynuyosun direkt. Official/fan server list var atlas ark vs gibi. Pvp oynamiyorum carebearim ben pve/pvp ayri seciliyor serverlar baslarken. Server transfer getirildi ama singledan online oluyor mu bilmiyorum. Ben serverlar arasi denedim oldu.

Moderasyon guclendi. Hileyi gectim duvar cekip yolu/icerigi engellesen bile banliyorlar artik.

Ciktigindan beri donem donem oynuyorum da kisin bi hafta decay suresi var yetisemiyorum pek. İsi bilince iki gunde max level geliyorsun. Level pek sorun degil zevkli zaten kesif ve combat. Progress ve unlock icin cok sey var kafadan 200 saat oynarsin ilk oyununda. Expansion var fiyatlar falan da ucuz.

Dlc ya da gaz geldikce indirip bastan oynuyorum. En son japon olmustum 21'indeki dlc ile saksonumsu bi trma yaratirim.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sylvanas dedi ki:

Yok alip oynuyosun direkt. Official/fan server list var atlas ark vs gibi. Pvp oynamiyorum carebearim ben pve/pvp ayri seciliyor serverlar baslarken. Server transfer getirildi ama singledan online oluyor mu bilmiyorum. Ben serverlar arasi denedim oldu.

Editleme tuşu niye yok forumda ya? Yeni üyeyim diye mi gözükmüyor yoksa?

Conan RPG statüsüne giriyor mu acaba? bi de DLCleri de mi alacaz yoksa ana oyun yeterli mi? Bende PVE oyuncusuyum.

Sosyal ağlarda paylaş

edit var da süresi var bildiğim, kaç saatti hatırlamıyorum.

conan arpg sayılır zaten. dlc'lerin neredeyse hepsi estetikle alakalı, yeni oynanacak yer ekleyen siptah dlc var ama exiled lands'deyken faydalanılmıyor. orada oynamak istersen lazım sadece.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, korro dedi ki:

Steamde 2 gün sonra RPG oyunları indirimi var, orda fiyat düşerse alırım sanırım

Dlc de iki gun sonra cikiyor belki bi baglantisi olabilir indirimle. Olmadi free weekend beklersin sik sik geliyor psikolojim yaniltmiyorsa. Oyun ve paketler indirime giriyo birlikte.

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Laurelin dedi ki:

bizim sehrin ustunde yer acildi gel kur butun fasiliteler hazir syl ?

Bizim kacti server? İndirdim de yarin dlc falan gelsin baslarim.

Siptah'ta mi baslasam dedim de bilemiyorum. Map cok sevdim ama fazla karanlik ve blur var. Exiled lands'ten kopamadim.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bende gtx1650 ekran kartı var ve 3 yıllık oyun Low ayarlarda açıldı default olarak, acaba herkeste mi böyle ilk girdiğinde yoksa benim kart mı pattis?

mediuma çekiyim bari dedim ve bi donma olmadı yine, ama High yapsam kasar mı online oynarken?

Sosyal ağlarda paylaş

yani çok büyük abuk baseler falan var anca onların yakınında kasar. bizim serverda abuk olmasa da büyük bi köy gibi bi şey yapmıştı biri. geçerken slideshow'a dönüyodu yakınındayken. onun dışında kastıracak bi şey yok pek ama çok güzel görünüyo oyun. sıcak bi havası var grafiklerin.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.10.2021 at 00:49, Sam dedi ki:

conan arpg sayılır zaten. dlc'lerin neredeyse hepsi estetikle alakalı, yeni oynanacak yer ekleyen siptah dlc var ama exiled lands'deyken faydalanılmıyor. orada oynamak istersen lazım sadece.

Bu akşamki Steam sale Tabletop RPGler içinmiş, sanırım Conana indirim gelmez, ne güzel 20-25 liraya alacaktım ya.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, sylvanas dedi ki:

daha dün indirdim. şimdi geldi dlc 60 gb, şaka yapıyolar diye düşünüyorum. gittim ininal'e para falan yükledim. almayacağım.

RPG steam salede Conana indirim gelmedi hala 75 kaat ana oyun, ben katılamıyorum beyler aranıza sorry

fakir versiyonuyla solo kasacam artık napam

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...